rek
09.11.2009
6 Komentarze

WCG 2009 – wylot polskiej reprezentacji na światowe finały

WCG 2009 – wylot polskiej reprezentacji na światowe finały
Już 10 listopada rozpoczną się tegoroczne finały World Cyber Games w chińskim Chengdu. Rywalizować w nich będzie ponad 600 zawodników z 70 krajów świata. W tym 11 naszych rodaków. My też tam będziemy.

Dokładnie przed chwilą zakończyła się konferencja prasowa zorganizowana na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie przed odlotem Polaków do Chin. Obecny na niej był cały skład reprezentacji wyłonionej w warszawskim finale. Jej członkowie będą bronili naszych barw w pięciu grach:

Counter-Strike

  • Filip „Neo” Kubski
  • Łukasz „LUq” Wnęk
  • Wiktor „TaZ” Wojtas
  • Jakub „Kuben” Gurczyński
  • Mariusz „Loord” Cybulski
  • FIFA 10

  • Piotr „Pio” Zajkowski
  • Warcraft: The Frozen Throne

  • Tomasz „TeRRoR” Pilipiuk
  • StarCraft: Brood War

  • Rafał „ParanOid” Kontowicz
  • Jarosław „Yayba” Pociecha
  • Krzysztof „Draco” Nalepka
  • TrackMania: Nations Forever

  • Damian „Shadow” Trela
  • Nastroje przed odlotem są bojowe i choć wyjazd do Chin to rzadka przyjemność, każdy myśli przede wszystkim o dobrym wyniku, a dopiero później o zwiedzaniu. Dokładniejsze sylwetki naszych reprezentów wraz z ich postępami na WCG 2009 znajdziecie w naszych relacjach na cdaction.pl.

    6 odpowiedzi do “WCG 2009 – wylot polskiej reprezentacji na światowe finały”

    1. Może tym razem polska jedenastka nie polegnie 🙂 |Powodzenia !

    2. Ja bym mógł pojechać Warcraft III : The Frozen Throne jak by dali mod Footman 5.4 z dobrym team bym wygrał 😛

    3. Szkoda tylko ,że fifa a nie Pes, i ,że tylko jeden FPS, no ale cóż.

    4. ach liczę na NEO i jego team !!!DAJCIE Z SIEBIE WSZYSTKO!!! i pokażcie że Polacy wymiatają w CSie sam gram w Csa i track manie

    5. AdrianFijalkowski 9 listopada 2009 o 14:53

      NEO do boju, jego team też!!!!!!!!!!!

    6. Powodzenia dla reprezentacji 🙂

    Dodaj komentarz