1
21.05.2024, 13:30Lektura na 1 minutę

Wiedźmin 3: Darmowy edytor modów REDkit już jest. Wsparcie Warsztatu Steam też

Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzymał dziś zapowiadany od jakiegoś czasu edytor REDkit.

CD Projekt Red dotrzymał obietnicy sprzed kilku tygodni i udostępnił dziś REDkit: oficjalny, darmowy edytor modów do Wiedźmina 3. Wszyscy posiadacze Dzikiego Gonu na PC mogą bez żadnych ograniczeń skorzystać z narzędzia, które powinno znacznie ułatwić modyfikowanie przygód Geralta, szczególnie że oferuje pełną integrację z Warsztatem Steama.

To świetna wiadomość zarówno dla graczy, którzy będą mogli doświadczyć dzieła CD Projektu Red z masą nowości przygotowanych przez społeczność, jak i moderów. W końcu dostaną oni do dyspozycji te same aplikacje, z których korzystali twórcy gry blisko dekadę temu przy tworzeniu Wiedźmina 3, tyle że jeszcze dostosowane do ich potrzeb.

CD Projekt Red otwarcie mówi, że REDkit to potężne narzędzie i z jego pomocą będziemy mogli wprowadzić do gry praktycznie wszystko, co tylko sobie zamarzymy. Niezależnie od tego, czy mówimy o pojedynczych zadaniach, czy wielowątkowych przygodach. Aplikacja pozwoli też oczywiście przygotować własne przedmioty, broń, postacie, ale też całe lokacje.

Choć wsparcie Warsztatu Steama to dla niektórych cenna informacja, REDkit został oczywiście udostępniony również na innych platformach: GOG.com oraz Epic Games Store. Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, szatniarz w Lakeview Hotel, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1917

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze