30
23.11.2022, 18:30Lektura na 2 minuty

Tak wygląda next-genowy Wiedźmin 3: Tryb foto, ray tracing i nieco więcej

Kto chce Wieśka na PS5? Kto chce mrowienia dłoni przy graniu w Wieśka na PS5? Mam kapitalną wiadomość.

CD Projekt RED wciąż ciśnie z rozwojem swoich marek – na swoim kanale twitchowym urządził mrożącego krew w żyłach i cukier w kostkach streama, który przedstawił nadchodzący update do Wiedźmina 3. Jest on dla Dzikiego Gonu mniej więcej tym, czym dla Cyberpunka 2077 była premiera patcha 1.5 – stanowiła prawie że drugą premierę tytułu. No i gra oficjalnie trafiła na konsole nowej generacji, nie pozbawiając przy okazji peceta, PS4 i Xboksa One podobnych usprawnień. Mowa o Cyberpunku 2077, przejdźmy do Wieśka.

Dumnie nazywana „Free Next-Gen Updatem” łatka zapewni dostęp do ray tracingu; trybu fotograficznego; dwóch opcji graficznych dla konsol (ładniejsze 30 klatek, gładsze 60 fps); wsparcia dla FSR 2.1, DLSS 3 i technologii haptycznej; tekstur i modeli w 4K; ulepszonej mapy; przeniesienia postępu z jednej platformy na drugą; więcej ustawień kamery; alternatywnego sposobu rzucania zaklęć; dynamicznego ukrywania minimapy; zintegrowanych modów także i tych autorstwa Cedepu... I, jeśli jeszcze kogoś to intryguje, pojawi się zawartość inspirowana serialem „Wiedźmin” Netfliksa – zbroje, miecze, ale i specjalny quest.

Aktualizacja będzie darmowa dla każdego, kto grę już posiada, jednakże wyjdzie też jako osobna wersja, pod nazwą „Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Kompletna”; w zestawie wszystkie dotychczasowe dodatki. Premiera idealna na Święta, bowiem już 14 grudnia. W późniejszym terminie posiadacze PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch dostaną swojego update’a z licznymi usprawnieniami i – znowu – netfliksową zawartością.

Redaktor
Kuba „SztywnyPatyk” Stolarz

Recenzuję rzeczy na kanale swoim, na CD-Actionowym z kolei rosomaczę, no i czasem potłumaczę (w którą stronę dotrzeć do wielickiej Kopalni Soli). Tutaj? Nie wiem, co robię, więc piszę, dopóki mnie nie wywalą.

Profil
Wpisów200

Obserwujących16

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane