5
19.06.2008, 15:09Lektura na 2 minuty

Wiedźmin Edycja Rozszerzona we wrześniu

CD projekt poinformował o ustaleniu daty premiery rozszerzonej edycji Wiedźmina. Dostaniemy ją tuż po wakacjach - na początku września.


Daniel „CormaC” Bartosik

Dla przypomnienia, czym ma być Edycja Rozszerzona, zamieszczamy fragment informacji prasowej CD Projektu:

"Edycja Rozszerzona będzie produktem maksymalnie dopracowanym, zarówno z punktu widzenia technicznej optymalizacji jak i poprawek zwiększających interaktywność i precyzyjność walki. Zawierać będzie również szereg bardzo ważnych zmian, których na ogół nie spotyka się nawet w
poważnych rozszerzeniach gier. Poza rozbudową zagranicznych wersji językowych, zwiększona zostanie znacząco różnorodność postaci drugoplanowych, poprawiony i przeprojektowany będzie panel inwentarza, doszlifowane niektóre elementy głównego ekranu gry, oraz dodanie do sekwencji dialogowych ponad 100 nowych animacji gestów, dzięki czemu ich "mowa ciała" będzie jeszcze bardziej naturalna.

Nowa edycja oprócz poprawionej gry, zawierać będzie wiele udoskonaleń w warstwie wydawniczej. Te udoskonalenia to przede wszystkim bardzo bogate wydanie gry. Oprócz płytki DVD z grą, będzie ono zawierać płytkę DVD z edytorem przygód D'jinii, oraz z dwoma  dodatkowymi przygodami ("Cena neutralności" i "Efekt uboczny"), płytę DVD Video z poszerzonym materiałem o tworzeniu gry i płytę muzyczną z utworami z gry zawierającą 29 ścieżek dźwiękowych. Będzie również płyta muzyczna inspirowana grą składająca się z
15 utworów, drukowana instrukcja, oficjalny poradnik napisany przez autorów gry oraz opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego. Dodatkowo gracze dostaną też drukowaną mapę świata gry.

Zarejestrowani użytkownicy wersji podstawowej będą mogli pobrać Edycję Rozszerzoną za darmo z Internetu."

Redaktor
Daniel „CormaC” Bartosik

Gram od ponad 30 lat (zaczynałem na Atari 130 XE, które wciąż mam na biurku), najchętniej sięgam po produkcje z silnym pierwiastkiem akcji, a najbardziej cenię te, które wciągają opowieściami i szarpią za emocje. W wolnych chwilach uprawiam na gitarze metal, czytam, oglądam (za) dużo seriali i odpędzam kijem Football Managery, w których topiłem kiedyś mnóstwo godzin.

Profil
Wpisów1208

Obserwujących17

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane