8
27.10.2022, 10:15Lektura na 1 minutę

Wiedźmin za darmo na GOG.com

A mówią, że w Novigradzie nie ma nic za darmo.

Pewne zjawiska są wielce nieprawdopodobne, ale jednak możliwe. Jednym z nich jest to, że ktoś nie grał w pierwszego Wiedźmina i do tej pory nie odebrał jego darmowej kopii.

Bakcyl rozdawnictwa jest w CD Projekcie silny i niejednokrotnie oferowali nam już różnej maści prezenty. Z okazji 15-lecia Wiedźmina nie tylko ogłoszono, iż w Bielsku-Białej powstaje remake (choć wolałbym, żeby Metropolis zmartwychwstało i dokończyło swój anulowany projekt ;) ), to jeszcze po raz kolejny mamy możliwość pogrania w pierwowzór w najuczciwszej ze wszystkich cen.

Do spełnienia macie tylko jeden warunek. Należy zapisać się do newslettera na GOG.com i gotowe, darmowy Der Hexer jest wasz. Mało tego, dostaniecie jeszcze darmową beczkę z kartami do Gwinta, a że ten jest darmowy, to macie już w co grać przez najbliższy tydzień lub dwa.

Jeśli poczujecie ogromny przypływ wdzięczności za te podarki, to zawsze możecie się zrewanżować kupując na promocji Wiedźmina 2 (5,99 zł), Wiedźmina 3 (20 zł) lub Cyberpunka za pół ceny (99,49 zł).


Czytaj dalej

Redaktor
bolo

Is this enough to get 20 people plastered?

Wpisów314

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze