1
15.03.2024, 13:30Lektura na 2 minuty

Wingspan i 30 dni Legimi w prezencie dla prenumeratorów premium

W marcu przygotowaliśmy dla wszystkich posiadaczy prenumeraty CD-Action w wariancie premium prezenty w postaci steamowego kodu na grę Wingspan oraz 30 dni Legimi Premium.


CD-Action

Wingspan (Na skrzydłach) to relaksująca i nagradzana strategiczna karcianka o ptakach dla 1-5 graczy. Każdy nowy ptak wzbogaca specjalną zdolnością potencjał jednego z trzech siedlisk. Zadaniem gracza jest powiększanie rozlicznych rezerwatów przyrody o najlepsze gatunki ptaków. Wszystkie ciekawostki o ptakach przeczytała Krystyna Czubówna.

Gra poznańskiego studia Monster Couch stanowi oficjalnie licencjonowaną cyfrową adaptację gry planszowej Wingspan, zwycięzcy prestiżowej nagrody Kennerspiel des Jahres w roku 2019. Posiadacze prenumeraty CD-Action w wariancie premium otrzymają od nas kod na Steama do podstawowej wersji gry. Ponadto dostępne są do niej dodatki Ptaki Europy i Ptaki Oceanii, które urozmaicają rozgrywkę poprzez dodanie nowych mechanik i kart ptaków. 

Monster Couch ma też na koncie inny relaksujący tytuł: Quilts and Cats of Calico, w którym zadaniem gracza jest szycie przytulnych kołderek dla milusińskich kotków, a przy okazji rozwiązywanie przestrzennych puzzli na planszach pełnych wzorów, kolorów... i oczywiście kotów.


Kod na 30 dni Legimi Premium

Legimi to cyfrowa biblioteka oferująca nieograniczony dostęp do ponad 250 000 książek w abonamencie (ebooków, audiobooków i synchrobooków). Na jej półkach czekają kryminały, fantastyka, literatura faktu, powieści obyczajowe i wiele innych pozycji autorstwa najsłynniejszych autorów i autorek z całego świata.

Posiadacze prenumeraty CD-Action w wariancie premium otrzymali od nas w marcu kod na 30 dni nielimitowanego dostępu do zasobów Legimi Premium.

Prenumerata CD-Action, zarówno w wersji papierowej, jak i cyfrowej – jest dostępna w naszym sklepie.


Czytaj dalej

Redaktor
CD-Action
Wpisów1100

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze