1
29.03.2024, 10:30Lektura na 1 minutę

Witchfire: Wielka aktualizacja zadebiutuje już za niecały tydzień

The Astronauts przypomina o nadchodzącej premierze aktualizacji do Witchfire.


Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

W mediach społecznościowych polskiego The Astronauts pojawił się post przypominający o premierze aktualizacji do Witchfire. Update ten był wielokrotnie przekładany, co jest związane z wyczekiwaniem przez studio odpowiedniego momentu premiery. Z tego powodu aktualizacja ta zadebiutuje dopiero 4 kwietnia, a raczej już czwartego kwietnia – za niespełna tydzień!

Nie będzie niczym odkrywczym jeśli napiszę, że polski shooter czerpie inspiracje z kultowych produkcji japońskiego FromSoftware. Aktualizacja ma dodać do gry soulslike’owy system klas postaci różniących się początkowym wyposażeniem i bonusami do niektórych statystyk. W grze spotkamy również wędrownych handlarzy, u których kupimy m.in. unikatowe przedmioty.

W Witchfire znajdziemy również tzw. Witch Vaults będące sekretnymi lokacjami, w których natrafimy na najbardziej wymagające starcia w grze. Długo wyczekiwana aktualizacja doda również m.in. 5 nowych broni, 4 nowe zaklęcia, 7 magicznych przedmiotów i 10 nowych przeciwników. Cieszy fakt, że polski tytuł obrasta w nową zawartość – już nie możemy się doczekać wyjścia Witchfire z wczesnego dostępu!


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam: 10/10 i znak jakości. Konsolę nabyłem drogą kupna. Nie jest to materiał sponsorowany.

Profil
Wpisów270

Obserwujących2
Brak okładki
Witchfire
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
0
Platformy
-
Gatunek
FPS
Producent
The Astronauts
Witchfire

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze