1
24.02.2023, 13:15Lektura na 2 minuty
Wideo

Wo Long: Fallen Dynasty – Finalne demo i setny zwiastun gry Team Ninja

Wo Long: Fallen Dynasty ma więcej wspólnego z „Dniem świstaka”, niż mogłoby się nam wydawać.

Mam na imię Marcin i tkwię w pętli czasowej od… nie pamiętam jak dawna, w końcu każdy dzień jest taki sam jak poprzedni. Wszystko zaczęło się od chwili, w której twórcy gry Wo Long: Fallen Dynasty wypuścili wersję demo swojej gry. Pamiętam to dokładnie, bo zaczepiłem przypadkowego przechodnia i powiedziałem mu o tym fakcie, lecz ku mojemu zdziwieniu człowiek ten odparł:

– Znowu? Przecież oni już wypuścili demo tej swojej gry.

Lekko zdezorientowany, jedynie się uśmiechnąłem i odszedłem w milczeniu. Czuję, jak popadam w szaleństwo i z każdą chwilą tracę resztki zdrowego rozsądku. Ostatnią deską ratunku było napisanie tego szerszej publice, podzielenie się odczuwanym bólem… zatem do rzeczy. Czy słyszeliście o tym, że Wo Long: Fallen Dynasty otrzymało finalne demo? Wydawca Koei Tecmo i studio Team Ninja ogłosili dobrą nowinę i zaznaczyli, że nowa wersja demonstracyjna będzie dostępna od tej chwili, a dostęp zakończy się 26 marca 2023 roku.

To nie koniec, bo gra otrzymała jeszcze jeden trailer. Nie liczyłem dokładnie, lecz to już chyba setny. Możemy w nim zobaczyć świat pełen demonów, ale na szczęście nie brakuje również dzielnych wojowników, którzy są gotowi stawić czoła temu wyzwaniu. W pewnym momencie na ekranie pojawia się napis, a jego treść brzmi „przetrwaj”, po czym zostajemy zalani błyskawicznymi urywkami przepełnionymi akcją i mrożącymi krew w żyłach bestiami.

Wo
Long: Fallen Dynasty
Walka w Wo Long: Fallen Dynasty

Wo Long: Fallen Dynasty wrzuci nas do miejsca wypełnionego chaosem i potężnymi siłami, co będzie skutecznie napędzać widowiskowe starcia. Nie bez powodu jednym z kolejnych napisów zdobiących ekran jest „impossible odds”, bo gra ma wymagać od nas wygrania z niemożliwymi przeciwnościami i tym samym daje niskie szanse na sukces. Tylko ty, dzielny wojowniku, możesz odnieść sukces w tej walce dobra ze złem, a wtedy… Dobra, żartuję, to po prostu kolejny z wielu zwiastunów gry od Team Ninja. Premiera już 3 marca 2023 roku.

Wo Long: Fallen Dynasty trafi na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksy One i Xboksy Series X/S. Warto podkreślić, że gra pojawi się w usłudze Game Pass w dniu premiery.


Czytaj dalej

Redaktor
Marcin Hołowacz

Gry to moja pasja i zawsze w coś pogrywam, choć często jestem w tyle z najnowszymi premierami. W pewnym momencie pokochałem roguelite'y, ale przydałby się większy skill. Jeśli trafia mi się taka okazja, wtedy staram się również pisać o grach.

Profil
Wpisów375

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze