47
9.05.2012, 16:51Lektura na 1 minutę

Wolfenstein 3D: Pograj za darmo w przeglądarce

Wierzcie lub nie, ale Wolfenstein 3D kończy w tym roku 20 lat. Bethesda postanowiła poszaleć ze świętowaniem tej okrągłej rocznicy i udostępniła właśnie tę kultową grę w wersji przeglądarkowej za darmo. Jeżeli nie mieliście okazji pograć w klasykę i nie macie ochoty płacić za nią 20 złotych na Steamie...


Berlin

W Wolfensteina 3D w wersji przeglądarkowej zagracie TUTAJ.

Podobno niedługo będzie można ściągnąć grę za darmo z AppStore, ale próbujący załapać się na tę promocję Adzior właśnie powiedział mi, że "produkt jest właśnie modyfikowany, więc jest to tymczasowo niemożliwe".

W ramach prezentu urodzinowego Bethesda opublikowała też komentarz reżyserski Johna Carmacka, który przez pół godziny opowiada o swoim dziecku, jednej z pierwszych prawdziwych strzelanin:

Redaktor
Berlin

Everybody wants to be a Master — everybody wants to show their skill. Everybody wants to get there faster, make their way to the top of the hill. Each time you try you're gonna get just a little bit better. Each day we climb one more step up the ladder. It's a whole new world we live in — it's a whole new way to see. It's a whole new place, with a brand new attitude. But you've still gotta catch 'em all... And be the best that you can be!

Profil
Wpisów1396

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze