22.06.2022, 08:00Lektura na 2 minuty
Informacja prasowa

World of Warcraft: „Sylwana” i nowe tłumaczenie „Dnia smoka” wkrótce w sprzedaży

29 czerwca do polskich księgarń trafi kolejny tytuł z serii Blizzard Legends: „Dzień smoka” Richarda A. Knaaka. Z kolei 27 lipca ukaże się długo wyczekiwana „Sylwana” autorstwa Christie Golden.

Wciąż dopisywane kolejne rozdziały historii sprawiają, że uniwersum Warcrafta staje się niczym niekończąca się opowieść. Jedni bohaterowie odchodzą, a ich miejsce zajmują nowe pokolenia herosów. Część fanów z entuzjazmem przyjmuje dalsze losy swych ulubieńców i ich potomków, towarzysząc im w wiekopomnych bitwach w kolejnych rozszerzeniach do gry World of Warcraft. Inni zaś z sentymentem wracają do przeszłości, przeżywając drugą młodość na klasycznych serwerach. Nadchodzące nowości książkowe niewątpliwie uradują zarówno jednych, jak i drugich.

„World of Warcraft: Dzień smoka” Richarda A. Knaaka

Już 29 czerwca do polskich księgarń trafi kolejny tytuł z serii Blizzard Legends: „Dzień smoka” pióra Richarda A. Knaaka. Ten prawdziwy klasyk lata temu dla wielu polskich graczy był okazją do pierwszego spotkania z literacką stroną uniwersum. Nowe tłumaczenie to prawdziwa gratka dla osób chcących poznać jego starsze dzieje i dowiedzieć się więcej o jednym z ważniejszych wydarzeń Drugiej Wojny, jakim była misja mająca na celu uwolnienie Smoczej Królowej Alexstrazy – zniewolonej za pomocą pradawnego artefaktu jednej z najpotężniejszych istot w Azeroth. Tylko ona i jej potomstwo zmuszone do służby dzielą Hordę od definitywnej porażki w konflikcie z Przymierzem Lordaeronu.

„World of Warcraft: Sylwana” Christie Golden

W ślad za „Dniem smoka”, bo już 27 lipca, ukaże się długo wyczekiwana „Sylwana” autorstwa Christie Golden. Najnowsza powieść poświęcona została w całości życiu niegdysiejszej bohaterki wysokich elfów, nieumarłych Porzuconych i wojowniczej Hordy – tytułowej Sylwanie Bieżywiatr. Elfia łowczyni, która zadebiutowała równo 20 lat temu za sprawą Warcrafta 3, przeszła długą i krętą drogę od generał tropicieli, Królowej Banshee i Wodza Hordy do znienawidzonej przez wszystkie nacje sojuszniczki Nadzorcy Zovaala. Wielu fanów krytykowało nie tylko decyzje podejmowane przez Sylwanę ostatnimi czasy, ale przede wszystkim brak logiki w dokonywaniu kolejnych wyborów. Powieść w końcu odkryje wszystkie motywy Sylwany i pozwoli odpowiedzieć na zadawane sobie masowo przez fanów pytanie: „dlaczego?”.

Jeśli więc jesteście fanami Warcrafta, kochacie fantasy z długouchymi elfami i przysłaniającymi niebo smokami, z oszałamiającą magią i szczękiem oręża lub po prostu szukacie niewymagającej, ale wciągającej i pełnej żywej akcji lektury na wakacje, nie wahajcie się sięgnąć po nowości spod szyldu uniwersum Warcrafta wydawane nakładem Wydawnictwa Insignis.

Zamów książki w przedsprzedaży w najlepszej cenie i otrzymaj je najszybciej:

Redakcja cdaction.pl nie odpowiada za treść informacji prasowych.

Redaktor
Informacja prasowa
Wpisów463

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane