9
22.09.2018, 10:39Lektura na 2 minuty

World War 3: Wiemy, kiedy otrzymamy wczesny dostęp do gry

Przygotujcie się na Warszawę w ogniu wojny.

Gliwickie studio The Farm 51 (Get Even, Necrovision, Deadfall Adventures, Painkiller: Hell & Damnation) ogłosiło dziś datę wczesnego dostępu do swojej najnowszej produkcji – World War 3. Tytuł ten jest sieciowym FPS-em osadzonym w realiach III wojny światowej, gdzie 64 graczom przyjdzie walczyć na sporej wielkości mapach. Na papierze produkcja przypomina więc gry z serii Battlefield, zwłaszcza odsłony, których akcja toczyła się w czasach (z grubsza) współczesnych. 

W World War 3 zagramy już 19 października wyłącznie na PC, w ramach wczesnego dostępu na Steamie. Cenę tytułu ustalono na 28 dolarów, nie wiemy jeszcze, ile wyniesie ona w złotówkach.

Jeżeli ktoś nie wie, czego spodziewać się po World War 3, może nadrobić zaległości, oglądając chociażby filmiki z rozgrywką z targów Gamescom. Warto dodać, że The Farm 51 próbuje sprytnie wstrzelić się w rynek sieciowych shooterów i oczekiwania wielu graczy stęsknionych za grą osadzoną w realiach współczesnego konfliktu zbrojnego. Giganci garunku – Call of Duty i Battlefield – w tym roku zabiorą nas na inne pola walki. Black Ops 4 wybiega w przyszłość (poza trybem zombie), Battlefield V natomiast przeniesie nas do czasów II wojny światowej.

Więcej o World War 3 przeczytacie w nadchodzącym wydaniu CDA (11/2018), gdzie wrażeniami z gry dzieli się Papkin.

Redaktor
rssygula
Wpisów29

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane