11.08.2023, 20:07Lektura na 2 minuty
Wideo

Wreckreation: Tory jak z Hot Wheelsów i dynamiczne wyścigi w otwartym świecie

Podczas THQ Nordic Digital Showcase wydawca uraczył nas nowym zwiastunem gry Wreckreation. Stwórz swój własny tor rodem z Hot Wheelsów i… przejedź się nim!

Podczas wydarzenia mieliśmy okazję zobaczyć krótki, lecz niezwykle dynamiczny zwiastun, w którym wypełnione serpentynami i zwariowanymi trasami widoki zachęcały do zbudowania podobnych. To znacznie więcej od pierwotnej zapowiedzi sprzed dokładnie roku.

W filmie toczy się dialog między dwoma samochodzikami. Jeden z bohaterów nie może uwierzyć, że tak szalony tor został samodzielnie zbudowany przez jego kumpla.

Widzimy niemal nieograniczone możliwości tworzenia własnych tras. Do każdego segmentu można dołożyć krzyżówkę, rolki, pionowe ściany, tunele, kręciołki, wyrzutnie i wiele więcej modułów.

Zobacz zwiastun:


Więc można to wszystko zbudować? Sam lub z przyjaciółmi? Nie ma znaczenia, czy chodzi o rampy, pętle czy inne przeszkody; jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Nie jesteś zadowolony ze swojego samochodu? Dostosuj go! Nie jesteś zadowolony z muzyki? Dostosuj ją! Nie jesteś zadowolony z toru w połowie wyścigu? Już wiesz, co masz robić!


Three Fields Entertainment

Możemy spodziewać się, że poza wykorzystania inwencji twórczej samych graczy tytuł oferuje zręcznościową jazdę samochodzikami w otwartym świecie, gdzie wyzwania skupiają się na spektakularnych demolkach, efektownych wybuchach oraz wypadkach. Duża mapa umożliwia swobodną jazdę we wszystkie strony świata. Gracze będą mieli do dyspozycji różnorodne pojazdy, takie jak ciężarówki, osobowe auta, furgonetki czy nawet koparki.

Choć dokładna data premiery Wreckreation nie została jeszcze ujawniona, możemy spodziewać się, że zagramy w nią jeszcze w tym roku. Jej debiut planowany jest na platformach PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Dodaj Wreckreation do listy życzeń na Steamie.


Czytaj dalej

Redaktor
Michał „Perzi” Perzanowski

Piłkarski męczennik kibicujący Manchesterowi United i Wiśle Kraków. Na szczęście gry działają kojąco, prawda? Lubię strategie i przygodówki. Cierpię na syndrom jeszcze jednej tury. Sprzęt nie gra roli (That's what HE said).

Profil
Wpisów309

Obserwujących3

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze