07.08.2009
Często komentowane 255 Komentarze

WWWeekendowy konkurs #16: „Brama chaosu jest tuż, tuż…”

WWWeekendowy konkurs #16: „Brama chaosu jest tuż, tuż…”
Kolejny odcinek weekendowej zabawy dla naszych czytelników - tych, którzy potrafią się bawić. Co trzeba zrobić w ten weekend?

Krótko i na temat – bo trwa właśnie mini-deadline (Tipsomaniaka) i musimy skupić się na nim. Do wygrania – Oblivion w edycji Premium Games, sztuk cztery.

Co trzeba zrobić?

Pokazać nam, że brama chaosu – niekoniecznie jedna z tych, których pełno w grze Oblivion – znajduje się w zasięgu waszego wzroku (i zamieszkania). Temat jest nieco abstrakcyjny, więc liczymy na pomysłowe prace. UWAGA – to konkurs bez Photoshopa! Aby dostrzec bramę chaosu w waszej okolicy, musicie otworzyć wasze własne trzecie oko.

A zdjęcie otwartego kosza na śmieci zaliczymy tylko pierwszej osobie, która je zgłosi.

A teraz formalności. Fotki należy wklejać w tym wątku forum, do poniedziałku, do godziny 10.00. Prośba – niech zdjęcia mają taką nazwę jak wasz profil na forum, z uwzględnieniem dużych i małych znaków (np. Hut.jpg).

Jak podzielimy nagrody? Poniekąd tradycyjnie. Dwie gry pójdą do osób wybranych przez internautów, dwie kolejne wybierzemy i nagrodzimy my sami.

Szkoda tracić czas – kombinujcie! Brama chaosu jest tuż, tuż…

WWWeekendowe konkursy CDA to nasza cotygodniowa zabawa organizowana na stronie www.cdaction.pl. Wszystkie jej edycje wyglądają tak samo – na początku weekendu przedstawiamy zadanie, które należy wykonać do poniedziałku, do godziny 10:00. Tego dnia wszystkie zgłoszenia zbieramy i oddajemy pod głosowanie internautów, które trwa do środy rano.

255 odpowiedzi do “WWWeekendowy konkurs #16: „Brama chaosu jest tuż, tuż…””

  1. Powtórzę się, ale co tam:||http://img26.imageshack.us/img26/5752/hellraisere.jpg ||ciekawe? ^^

  2. To ja też powtórzę:|co sądzicie o tym ||http://img178.imageshack.us/img178/6765/haz3.jpg

  3. Lekko obok tematu?

  4. a ja myślałem ze będzie duża konkurencja ja już jutro dodam swoje zdjęcie

  5. Oj będzie zażarta walka, ale i tak ci, co są z początku listy to wygrywają, bo je sie ocenia najczęściej.:) Ale co się łudzić nie mam i tak szans na wygraną (za słaby pomysł), ale życzę wszystkim szczęścia!!

  6. Jak się podoba?||yoo041995.th.jpg [http://img14.imageshack.us/img14/7622/yoo041995.th.jpg] [http://img14.imageshack.us/i/yoo041995.jpg/]

  7. Sry dałem nie ten link co trzeba:||http://img14.imageshack.us/img14/7622/yoo041995.th.jpg

  8. ciekawe

  9. Wiem. Ten efekt zieleni to nie żaden Photoshop(niegdy sie nim obsługiwać nie umiem). Poporstu przed latarke dałem zielone szkło i tak wyszło…

  10. No wstawiłem jak wam się podoba????

  11. Poprosze o opinie:||http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=47909&st=100&p=979077entry979077

  12. Ej ale z tym zapchanym kiblem mogłeście sobie odpuścić 😀

  13. Mam pytanko…wstawiłem zdjęcie ale zapomniałem nazwać go moim Nikiem więc usunąłem je a jak teraz chce wstawić to pisze że wykorzystałem już limit kilobajtów. Wiecie co z tym zrobić??? Błagam o pomoc….

  14. Na całe szczęście ja wykorzystałem ogień piekielny 😀

  15. Wejdź w opcje, tam są Twoje załączniki, na dole po lewej, skasuj załączone, a miejsce się zwoilni

  16. Ale tam pisze że mam 0 załączonych…

  17. Hmmm, to chyba musisz zapytać jakiejś władzy forumowej, bo ja już nie wiem ;(

  18. To może ktoś z redakcji pomoże?

  19. Wyslij priv do jakiegokolwiek obecnego na forum moda, z pewnością pomoże

  20. a jak się znajduje tych modów?

  21. Wejdź na forum, na dole masz listę uzytkowników, moderatorzy to ci „zieloni”, wyslij do jakiegos prywatną wiadomość

  22. to sa moderatorzy…przy nickach będą mieli range moderatorzy,super moderatorzy rtc.

  23. Już wyslalem

  24. Ile będę czekał na odpowiedź?

  25. To zależy już tylko od dobrej woli moderatora 🙂

  26. Opisałem jeszcze swój problem na forum „problemy z forum”?

  27. Wejd do swojego panelu i odnajdź po lewej zarządzanie plikami i usuń z pamięci poprzednie zdjęcia i gotowe 😉

  28. Jak znajdziesz to odhacz wybrane pliki. pozostaje nacisnąć „skasuj wybrane”

  29. Wreszcie zrobiłem zdjęcie z pomocą szlifierek i benzyny. Po zgraniu z aparatu przestraszyłem się twarzy jaką tam zobaczyłem.

  30. Podoba się wam moje zdjęcie?

  31. @Yoo041995 Bardzo fajne zdjęcie 🙂

  32. Po wielu mozolnych poszukiwaniach znalazłem! Znalazłem strażników bramy chaosu!! Na zdjęciu widać, jakie to krwiożercze bestie z tyłu widać nawet ich przywódcę Wizziego! |http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/be790af68d5ad3e7.h

  33. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/be790af68d5ad3e7.html [http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/be790af68d5ad3e7.html] Poprawiony Link

  34. To licze na głosy…

  35. Zerknijcie na moją bramę chaosu przez którą przechodzą miniony a przyznacie że w ich małych główkach szerzy się chaos 🙂 ||fotka jest na 6 str.

  36. Yoo041995 to ty czy kukiełka w tunelu bo szyję ci wyciągło jakoś dziwnie. Zdjęcie spoko 🙂

  37. To jestem „ja” z tektury… Nigdy nie umiałem rysować postaci, a tym bardziej ich szyi… hehe Dziex za komenta.

  38. Jestem początkujący i chciałbym się spytać gdzie znajduje się „mój panel”? Prosze o pomoc

  39. Twój panel? Nie rozumiem, może chodzi ci o to: kliknij na górze ten napis: Witaj (twoj nick)…

  40. Chodzi mi o panel w którym moge zarządzać plikami które dodałem. To jest treść posta moderatora „Wejd do swojego panelu i odnajdź po lewej zarządzanie plikami i usuń z pamięci poprzednie zdjęcia i gotowe 😉 ” ale ja nie wi

  41. wiem gdzie jest ten panel

  42. nie wiem

  43. Kliknij w swoim profilu opcje ( prawy, górny róg) i z lewej daj to co ci moderator mowił

  44. Dzięki udało się…

  45. Jakieś opinie? 😉 ||http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=47909&st=100&p=979077entry979077

  46. karol0731 zmniejsz obrazek do ok 1000×800 bo ciężko jest go oglądać

  47. Jak się podoba moje?

  48. A jak go moge zmniejsyć?

Dodaj komentarz