8.06.2016, 09:20Lektura na 1 minutę

X-KOM Clash: nowa impreza esportowa już 11-12 czerwca w Częstochowie

Jeśli mało wam e-sportowych doznań, w nadchodzący weekend odwiedźcie Częstochowę. Odbywa się tam kolejny turniej, którego pula nagród dla graczy wynosi aż sto tysięcy złotych. Nie zabraknie tam też reprezentanta redakcji – w tej roli moja skromna osoba.


Krzysiek „Bastian” Freudenberger

W najbliższy weekend w Częstochowie odbędzie się X-KOM Clash, growy event, w którym najlepsze polskie teamy zmierzą się ze sobą w finałach CS-a GO oraz League of Legends. Drużyny, które zajmą pierwsze miejsca, zabiorą do domu 25 tysięcy złotych. Finały LoL-a odbędą się w sobotę (11 czerwca), a CS-a w niedzielę.

Tradycyjnie odwiedzający będą mogli poobserwować zmagania graczy, pograć w kilka tytułów, poodwiedzać kilka stoisk z gamingowymi peryferiami (stoiska ASUS-a, DELL-a, Lenovo czy Intela), porozmawiać z youtuberami, połowić gadżety i wziąć udział w konkursach. Najpewniej też nie zabraknie cosplayerek, na których zwyczajowo będzie można zawiesić oko.

X-KOM Clash odbędzie się 11-12 czerwca w Częstochowie, w Hali Sportowej Częstochowa przy ulicy Żużlowej 4. Wstęp bezpłatny.

Redaktor
Krzysiek „Bastian” Freudenberger

Z redakcją związany jestem jakoś od 2013 roku. Poza pisaniną to jestem sobie dyrektorem artystycznym w CD-Action (nienawidzę nazwy tego stanowiska), gdzie wymyślam layouty, składam magazyny do kupy i projektuję okładki, a na naszym youtube'owym kanale pajacuję przed kamerą. Crash Bandicoot > gry z Mario.

Profil
Wpisów143

Obserwujących13

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze