Xbox Game Pass: For Honor, Darkest Dungeon i szopy pracze
Maj był dla abonamentu Microsoftu wyjątkowo urodzajny – tylko w poprzednim tygodniu do usługi trafiło 7 gier, a miesiąc zaczęliśmy przecież od Red Dead Online, Psychonauts czy Fify 21 (rzecz jasna w ramach EA Play). Czerwiec zapowiada się na razie na sporo spokojniejszy czas, choć niepowiedziane, że podczas swojej konferencji na E3 firma jeszcze nas czymś nie zaskoczy.
Okej, tak naprawdę tego akurat jestem pewny, ale do tego momentu musimy zadowolić się skromniejszym zastrzykiem świeżej krwi. Acz wciąż atrakcyjnym, bo Darkest Dungeon nie wypada wzgardzić, a – jestem pewien – także jeszcze ciepłe The Wild at Heart czy Backbone, fabularna przygodówka detektywistyczna w stylu post-noir z szopem w roli głównej, znajdą swoich amatorów. Nie wspominając o głośnym przecież For Honor.
Xbox Game Pass wzbogaci się w najbliższych dniach o:
W ramach comiesięcznej łyżki dziegciu usługę opuszczą 15 czerwca:
Czytaj dalej
-
Przeżyjcie historię Geralta razem ze znajomymi. Wiedźmin 3 otrzymał fanowski tryb wieloosobowy
-
Switch 2 OLED lub Lite tuż za rogiem? Tak wskazują najnowsze przecieki
-
Serialowy „Harry Potter” z wybitnym kompozytorem. To on stworzył ścieżkę dźwiękową do „Króla Lwa” czy „Diuny”
-
Młody Polak głodował w latach 90., by uzbierać na PlayStation. Napisał list do Sony i otrzymał zaskakującą odpowiedź

Tak średnio bym powiedział, tak średnio.
Z ostatnich nowości polecam The Wild at Heart. Takie połączenie metroidvanii z prostymi zagadkami logicznymi, do tego dosyć ładna grafika 2D. Bardzo mnie wciągnęło, zdecydowałem się nawet na wymaksowanie gry 1000/1000G.