58
23.10.2017, 12:35Lektura na 1 minutę

Xbox One X: Kanye West zapewnia, że konsola ma moc! [WIDEO]

Microsoft chce nas skusić reklamą telewizyjną.


Mateusz Witczak

Raptem wczoraj prezentowaliśmy Wam krótkie spoty, których autorzy przekonywali, że nowa konsola może powodować trudności z oddychaniem, niekontrolowane rozszerzanie źrenic, a w dodatku uwidoczni nasze żyły.

Do listy objawów doszła właśnie gęsia skórka.

Opublikowano też ciut dłuższy materiał. Spot telewizyjny "Poczuj prawdziwą moc" sklecono z podobnych składników, znajdziecie w nim zatem entuzjastyczne reakcje potencjalnych graczy oraz przebitki z gier, które zrobią użytek z dodatkowych mocy przerobowych (Assassin's Creed Origins, Śródziemie: Cień wojny), jak i tytułów na wyłączność (Forza Motosport 8, Cuphead, Playerunknown's Battlegrounds... czemu pominięto Super Lucky's Tales, ja się pytam?!). Ozdobą reklamy jest także muzyczna obecność boga.

Sprzęt trafi do sklepów już 7 listopada. W Polsce kupimy go za 2099 zł.

Redaktor
Mateusz Witczak

Obecnie wydaję serwis PolskiGamedev.pl, wcześniej przez wiele lat prowadziłem dział publicystyki w CD-Action. O grach pisałem m.in. w Playu, PC Formacie, Playboksie i Pikselu, a także na łamach WP, Interii i Onetu. Współpracuję z Repliką, Dwutygodnikiem i Gazetą Wyborczą, często można mnie przeczytać na łamach Polityki, gdzie publikuję teksty poświęcone prawom człowieka, mniejszościom i wykluczeniu.

Profil
Wpisów3456

Obserwujących17

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane