1
3.08.2020, 13:58Lektura na 1 minutę

Xbox Series X: Pre-ordery ruszą już niedługo? Tak sugeruje australijska firma

Najwyższy czas, jeżeli ktoś pytałby mnie o zdanie.


Witold Tłuchowski

Sierpień zapowiada się naprawdę ekscytująco dla fanów gier. Według wszelkich doniesień w tym miesiącu zobaczymy kolejne konferencje Sony i Microsoftu, na których najpewniej poznamy szczegóły dotyczące premiery konsol nowej generacji. Spodziewamy się również usłyszeć zapowiedź budżetowego Xboksa i związanego z tym rozpoczęcia składania zamówień przedpremierowych na obie wersje sprzętu.

To zaś może być nieco bliżej niż się spodziewamy. Jak informują na Reddicie australijscy gracze, telekomunikacyjna firma Telstra – oficjalny partner programu Xbox All Access, w ramach którego za dwuletni abonament otrzymujemy Xboksa oraz dostęp do Game Passa – zaczęła informować swoich klientów o zbliżających się pre-orderach Xboksa Series X.

Rzecz jasna pod „soon” może się kryć nawet kilka tygodni, ale wiele wskazuje na to, że najwięksi zapaleńcy nową konsolę zamówią jeszcze w sierpniu.

Xbox Series X na sklepowe półki trafi w okresie świątecznym. Dokładniej zaś w listopadzie.

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5498

Obserwujących12

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane