5
12.08.2020, 08:51Lektura na 1 minutę

Xbox Series X trafi na rynek w listopadzie, dokładna data wciąż nie jest znana

Microsoft potwierdza wcześniejsze informacje.


Witold Tłuchowski

Na krótko przed rozpoczęciem niedawnej prezentacji gier na nową konsolę Microsoftu, przedstawicielka firmy potwierdziła wcześniejsze doniesienia dotyczące przybliżonej daty debiutu Xboksa Series X. Mimo tego w oficjalnej komunikacji wciąż używano terminu „okres świąteczny”, co zapewniało pewien margines błędu, pozwalając na ewentualne opóźnienie premiery.

Skończyły się jednak podchody i spółka otwarcie przyznaje, że sprzęt trafi na rynek w listopadzie. Informację tę ostatecznie podano w najnowszym wpisie na blogu Xboksa, dotyczącym startu kolejnej generacji. Microsoft zdaje się więc pewny swojego łańcucha dostaw i nie spodziewa się żadnych poważniejszych problemów z dostępnością konsoli.

Fani Xboksa nie mają mimo wszystko aż tylu powodów do świętowania – chwilę wcześniej 343 Industries ogłosiło, że Halo Infinite będzie miało premierę dopiero w 2021.

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5498

Obserwujących12

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane