Yakuza: Like a Dragon na PlayStation 5 dopiero w marcu [WIDEO]
![Yakuza: Like a Dragon na PlayStation 5 dopiero w marcu [WIDEO]](https://cdaction.pl/wp-content/uploads/2021/11/20/94d09fad-04af-42f2-a15e-8638fed700cd.jpeg)
Tokyo Game Show 2020 przyniosło fanom jednej z popularniejszych marek Segi przyjemne ogłoszenia, choć zabrakło wśród nich najważniejszego. Po krótkim momencie nadziei, gdy jedna z aktorek zakomunikowała, że na dniach usłyszymy zapowiedź nowej odsłony, zatriumfowała okrutna rzeczywistość: Ayana Tsubaki przyznała, iż po prostu się pomyliła, a informacje, jakimi podzieli się wydawca, związane będą po prostu z „nowościami związanymi z serią”. Cóż, pocieszenie stanowiły przynajmniej wieści o powstającej ekranizacji Yakuzy.
Sega zdradziła też, kiedy siódma część cyklu trafi na PlayStation 5. Fani Sony zachwyceni nie będą, ponieważ muszą poczekać na grę kilka miesięcy dłużej… chyba że sięgną po edycję z PS4.
Rise Like a Dragon on PlayStation 5 on March 2, 2021, and get a first look at in-engine footage of Yakuza: Like a Dragon on PS5 right now.
— RGG Studio (@RGGStudio) September 28, 2020
Digital owners of Yakuza: Like a Dragon on PS4 can upgrade to PS5 for free at PlayStation Store immediately on the game’s PS5 release. pic.twitter.com/Ot7uoeKAuN
Want even more Yakuza: Like a Dragon PS5 gameplay footage?
— RGG Studio (@RGGStudio) September 28, 2020
Here’s a look at just one of the many colorful foes you’ll face on your rise to the top, all captured on PlayStation 5. pic.twitter.com/0JsCyRRPg9
Yakuza: Like a Dragon na PlayStation 5 pojawi się 2 marca 2021. Posiadacze edycji z PS4 za darmo zaktualizują ją do wersji na „piątce” (oczywiście dopiero w przyszłym roku). Dotyczy to również wydania pudełkowego. Save’ów między konsolami niestety nie przeniesiemy.
Pecetowcy i posiadacze Xboksów One i Xboksów Series X/S oraz PS4 zagrają zaś odrobinę wcześniej: zamiast 13 listopada gra ukaże się już 10 listopada.
Nowa Yakuza w Japonii na PS4 dostępna jest od stycznia.
Czytaj dalej
5 odpowiedzi do “Yakuza: Like a Dragon na PlayStation 5 dopiero w marcu [WIDEO]”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Plan jest taki: kupujemy Yakuzę na PS4 w listopadzie i czekamy
Bez sensu. Niech oni najpierw wydadzą Yakuzę 3, 4, 5 i 6 na PC. Yakuzę 0, 1 i 2 ograłem na PC i chciałbym poznać resztę historii a nie od razu robić przeskok do siódemki.
O niee, myślałem, że jakoś do końca 2020 będzie juz wydane…
O co sapiesz @Parappa?|Like a Dragon to nie jest pełnoprawna część, nie jest to siódemka a osobna gra.
@Parappa do 7 potrzebna jest minimalna znajomość reszty serii