Yakuza: Tak prezentuje się odświeżona „trójka” [WIDEO] [GALERIA]
![Yakuza: Tak prezentuje się odświeżona „trójka” [WIDEO] [GALERIA]](https://cdaction.pl/wp-content/uploads/2021/11/20/a6847055-413f-49a3-8460-4f42a7fa2565.jpeg)
Zaprezentowano zarówno rozgrywkę, jak i cutscenki.
Kilka dni temu dowiedzieliśmy, że Sega zamierza odświeżyć kolejne odsłony serii Yakuza, a na warsztat trafią „trójka”, „czwórka” i „piątka”. Wiadomo, że możemy liczyć na wyższą rozdzielczość (1080p) oraz 60 klatek na sekundę. Pierwsza z wymienionych gier trafi na rynek japoński już 9 sierpnia. Autorzy uznali więc, że najwyższy czas zaprezentować nam, na co możemy liczyć:
Oprócz powyższego zwiastuna udostępniono też garść oficjalnych screenów.
Czytaj dalej
2 odpowiedzi do “Yakuza: Tak prezentuje się odświeżona „trójka” [WIDEO] [GALERIA]”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Zaprezentowano na nim zarówno gameplay jak i filmiki.
Mine tutaj wyglada mi jakos dziwnie. Dobra cześć serii, choć nie każdemu chce się zajmować problemami grupki dzieciaków i tym że jedno drugiemu podkrada kieszonkowe ;P i ciekawe czy w zachodniej wersji trójki przywrócą wyciętą zawartość, to zdaje się bzdurki,, no ale.|Bardziej mnie interesuje to, czy one tez będą miały fizyczne wydanie u nas, bo głupio byłoby jakby na półce brakowało wyłącznie Yakuzy 5