Z cyklu „Przełożone premiery względnie oczekiwanych gier”: Dead Island 2 ? odcinek 2.
Pamiętacie, jak około trzy tygodnie temu pisaliśmy o plotce głoszącej, że premiera Dead Island 2 zostanie przesunięta na jesień tego roku. Otóż prawie się właśnie potwierdziła. Zgadza się wszystko oprócz terminu.
Dead Island 2 pojawi się dopiero w 2016. Jak możemy przeczytać w standardowym oświadczeniu:
Od początku stawialiśmy przed sobą wielki cel (…) przenieść Dead Island na następny poziom (…) gra, która bierze to, co kochacie w Dead Island (…) chcieliśmy zdążyć na wiosnę 2015 (…) długo pracowaliśmy już nad tą grą (…) zdecydowaliśmy się przenieść Dead Island 2 na 2016.
Potrzebują więcej czasu. Rozumiemy. Ci, którzy czekają, będą czekać nadal.

Pamiętacie, jak około trzy tygodnie temu pisaliśmy o plotce głoszącej, że premiera Dead Island 2 zostanie przesunięta na jesień tego roku. Otóż prawie się właśnie potwierdziła. Zgadza się wszystko oprócz terminu.
i dobrze gier z zombie mam po dziurki
Coś powolne te zombiaki.
Nic dziwnego. Dying Light sie sprzedaje, po co robic sobie bezposrednia konkurencje? |A czas na dorobienie DLC zawsze sie przyda 😛
Jeżeli wydawca nie aż tak nie jest świadom co dzieje się z grą, a developerzy przesuwają ją o niemal rok względem swoich planów to… Spodziewaj się crapiszcza.
myślę ze zobaczyli Dying Light i się posrali na samą myśl ze ich gra nie dorasta do pięt tej od techlandu 😀
Hmm w Dead Island lubiłem tylko model obrażeń. Reszta była nuuudna. Więc lepiej niech to nawet przesuną na 2017. Byle by tylko się nie nudziło w połowie głównego wątku.
to ta gra jeszcze zyje? znaczy, biorac pod uwage tematy to dosc dziwne, ale spodziewalem sie ze juz miala swoja premiere albo ja wyrzucili do kosza
@ralf84ck |Przecież Dead Island też jest Techlandu.
@Dj Ogi: Tylko pierwsza część. Dwójkę robi studio Yager (tak, ci od Spec Ops: The Line. Mnie też to dziwi).
No szkoda,ale cóż trzeba się uzbroić w cierpliwość.Myślę,że jest to spowodowane pojawieniem się na rynku niedawno nowego projektu rodzimego studia TECHLAND.Zapewne nie chcą przyćmiewać blasku dobrej sprzedaży na calym świecie gry jaką jest Dying Light 😉 A w dodatku obniżyli cenę tej gry.W maju zaś wychodzi Wiesiek 3 i to mogla by być zbyt duża konkurencja,która nie wyszla by na dobre obu studiom pochodzącym z tego samego kraju.