Z cyklu „Survivalowe gry w Early Access”: ARK
Zignorujcie przekąs w tytule, bo o ile o kolejnej identycznej grze z zombie pewnie nawet nie chciałoby mi się pisać, o tyle ARK chyba naprawdę warto się zainteresować. Zainteresowała mnie, bo są w niej dinozaury, ale szybko okazało się, że... a zresztą, sami zobaczcie. Opowiada o alternatywnej rzeczywistości, w której w kwestii ewolucji (i wielu innych kwestiach) coś poszło bardzo nie tak.
Nawet nie będę wam spoilował tego, co zobaczycie poniżej. W każdym razie wiedzcie, że gra pojawi się na PC, PS4 i XBO na początku przyszłego roku. O ile nie zostanie opóźniona, bo na Early Access trafi 2 czerwca. A wiecie, jak wygodnie jest grom survivalowym w Early Access.

Zignorujcie przekąs w tytule, bo o ile o kolejnej identycznej grze z zombie pewnie nawet nie chciałoby mi się pisać, o tyle ARK chyba naprawdę warto się zainteresować. Zainteresowała mnie, bo są w niej dinozaury, ale szybko okazało się, że… a zresztą, sami zobaczcie. Opowiada o alternatywnej rzeczywistości, w której w kwestii ewolucji (i wielu innych kwestiach) coś poszło bardzo nie tak.
Dinosaur’s mount confirmed > executing protocol: „Shut up, and take my money”.
Animacje godne Piranha Bytes, ale i tak się jaram.
Ładna grafika, zobaczymy jak bd z gameplayem.
No to wiemy już, o czym piszesz do jednego z przyszłych numerów, yo?
Wygląda bardzo ciekawie, z pewność będę obserwował ten tytuł.
Pierwsza gra survivalowa która mnie zainteresowała. Będę obserwował jak się to dalej potoczy.
Muszę powiedzieć że gra zapowiada się epicko! 😀 , będę ją obserwował, pierwszy survival który mnie zainteresował ;]
Holy… Ale ej, to wygląda na całkiem fajną grę! Dinozaury, survival, polowanie na T rexa, jakiś chociażby strzępek fabuły, ekstra grafika – brzmi aż zbyt pięknie. Gdzie, kiedy i za ile mogę dostać takie cacuszko?
Szkoda że to kolejna gra sieciowa… :/
Oglądałem filmy z the Hunter: Primal i po tym filmie mogę stwierdzić, że Ark wygląda lepiej i ma więcej dinozaurów. Jeśli mechanika będzie dobra, a gra przyjemna, to też na pewno pooglądam na YT, a kto wiem, może nawet zagram 🙂 Ale nie lubię early-acces’ów, więc raczej nie prędko ;]
Dłuższą chwilę po obejrzeniu trailera zastanawiałem się jak by tu sensownie skomentować, ale zabrakło mi pomysłów. Ograniczę się więc do pierwszej myśli, jaka przyszła mi do głowy. „O kurde!”
Myśl nr. 2…chcę własnego Dodo!!! (1:51 min 😀 )
A wyglądałoby jeszcze lepiej z włączonym Davidem Hasselhoffem w tle 😛 Jak dla mnie „True Survivor” 😀
@CaliforniaRepublican akurat sobie to puściłem w tle i prawie idealnie się wpasowuje 😀 a co do tej gry i „early acces” że tak to podkreśle.. NIGDY więcej, po the stomping land już nie ma co ufać twórcą i trailerom, tam też obiecywali różności a jak było każdy wie… :/
Matko Boska! Toż to wygląda genialnie (owszem, zwierzaki jeszcze wchodzą na przeszkody, ale może wkrótce…). 😀 😀 😀
„Farcryowsko”, ale gra ma swój klimat, więc jest dobrze 🙂
Ehm… Nigdy nie grałem survivale ale ten trailer to coś niesamowitego, oby się udała. Ostatni raz tak jarałem się trailerem to przy No Man’s Sky 🙂 @Dj Ogi komentarz tworcy: „Multiplayer, single player, and you’ll be free to play using your own local servers/LAN, etc. (On PC, of course.) We’re offering complete freedom and customization on any server that isn’t the official ones.”
To jest moja mala ukrywana przyjemnosc – Early access Survival 🙂