1
27.03.2024, 15:00Lektura na 2 minuty
Wideo

Zapowiedziano Marvel Rivals. Superbohaterski klon Overwatcha na pierwszym zwiastunie

NetEase Games we współpracy z Marvelem zaprezentowało dynamiczną strzelankę w stylu Overwatcha.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Już od rana docierają do nas przecieki, dotyczące nowej gry NetEase Games, które współpracuje z Marvelem nad nową produkcją – Marvel Rivals. Informatorzy zapowiadali tytuł przypominający Overwatcha, tylko z superbohaterami. 

Plotkom można jednak położyć kres, bo oto otrzymaliśmy pełen zwiastun i zarys rozgrywki. Marvel Rivals ma być dynamiczną, kooperacyjną strzelanką, w której sześcioosobowe drużyny będą rywalizować na w pełni interaktywnych arenach. Za grę mają odpowiadać weterani branży, odpowiedzialni m.in. za Call of Duty i Battlefielda. 

Fabularnie Marvel Rivals osadzone jest w świecie, w którym Doctor Doom oraz jego wersja z 2099 roku toczą pojedynek, dzięki czemu przeróżne uniwersa mają okazję stanąć ze sobą w szranki.

W grze dostępny będzie m.in. Iron Man, Black Panther, Spider-Man, Hulk, Rocket, Groot, Scarlet Witch i wiele, wiele innych. Co więcej, poszczególni bohaterowie będą mogli wykonywać wspólne ataki, łącząc własne umiejętności z mocami kompana z drużyny.

Ze względu na akcję rozgrywającą się w multiwersum, twórcy zapowiadają wiele niespodzianek wraz z każdym nowym sezonem. Jeżeli chcecie zapisać się do zamkniętych testów, rozpoczynających się w maju, musicie zrobić to na oficjalnej stronie gry.    

Marvel Rivals zostanie wydane na PC. Na ten moment nie ma informacji o innych platformach.


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo pulpy i przegląda wszystko, co związane z dinozaurami. Więcej znajdziecie na jego Instagramie – chrzuszcz.pisze.

Profil
Wpisów524

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze