47
21.07.2022, 11:55Lektura na 2 minuty
CD-Action

Zapraszamy do Archiwum CD‑Action

Zajęło nam to więcej czasu, niż zakładaliśmy, i zaatakowało nas więcej wyzwań, niż się spodziewaliśmy, ale w naszym sklepie dostępne jest już cyfrowe Archiwum CD-Action.


CD-Action

Obecnie w dziale Archiwum naszego sklepu znajdziecie kilka roczników obejmujących lata 2015‑2020(*) – łącznie 74 numery. Zbiór ten będziemy stopniowo powiększać. Już w przyszłym tygodniu zrobimy kolejny krok w przeszłość, dodając magazyny z lat 2012‑2014.

Zgodnie z obietnicą nasi Prenumeratorzy dostali dostęp do wydań archiwalnych bez żadnych dodatkowych kosztów – PDF-y powinny już być przypisane do Waszych kont w sklepie. Przepraszamy, że musieliście tyle czekać. Oczywiście otrzymacie także kolejne magazyny, które dodamy do Archiwum.

Dostęp do Archiwum CD-Action dostali także ci z Was, którym prenumerata po konwersji skończyła się na wydaniu 03/2022. Nie mogliśmy pozwolić na to, żebyście byli poszkodowani z powodu obsuwy, więc będziecie mogli korzystać z Archiwum przez trzy miesiące (czyli tyle, ile wyniosło nasze spóźnienie).

Czytelnicy, którzy prenumeraty nie mają, mogą natomiast kupić cyfrowe wydania archiwalne w niskiej cenie 3 zł lub 5 zł za numer (w zależności od rocznika). UWAGA! Sprzedajemy wyłącznie cyfrowy odpowiednik samego magazynu w postaci pliku PDF, bez żadnych dodatków dołączonych do pierwotnego wydania papierowego (pełnych wersji gier, zawartości płyt, plakatów, kart, kodów rabatowych czy gadżetów).

Życzymy miłych wspominków!

(*) Do CDA 09/2020 włącznie, czyli do momentu zmiany wydawcy. Cyfrowe wersje wydań od 10/2020 udostępnialiśmy już w naszym sklepie na bieżąco.

Redaktor
CD-Action
Wpisów1023

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane