6
23.05.2023, 09:10Lektura na 1 minutę

Zapraszamy na CD-Action Expo

CD-Action Expo powraca! Widzimy się we wrocławskiej Hali Stulecia już 1 i 2 lipca bieżącego roku.

Pewnie nie brakuje wśród was osób, które uczestniczyły w naszym poprzednim EXPO zorganizowanym w 2014 roku. Niestety, na kolejną imprezę tego typu przyszło nam wszystkim czekać zdecydowanie dłużej, niż kiedykolwiek zakładaliśmy. Plany na świętowanie naszego 25-lecia przekreśliła pandemia, ale w końcu urodziny to tylko umowne cyferki, więc mamy nadzieję, że te dwa lata później zajrzycie na naszą imprezę równie chętnie.

Możemy już z radością potwierdzić, że tegoroczne CD-Action Expo odbędzie się w dniach 1-2 lipca w Hali Stulecia we Wrocławiu. Akurat chwilę po rozpoczęciu wakacji i w środku lata, gdy pogoda powinna najbardziej dopisywać. Wstęp na imprezę będzie bezpłatny dla wszystkich, ale szykujemy też limitowaną pulę wejściówek VIP (gwarantujących oczywiście dodatkowe atrakcje), o których powiemy więcej już za chwilę.

Szczegółowy harmonogram wydarzenia oraz więcej informacji poznacie wkrótce, ale już dziś obiecujemy, że nie zabraknie atrakcji dla wszystkich fanów gier (w tym Heroes of Might and Magic III i planszówek) oraz nowych technologii!

Zarezerwujcie sobie w kalendarzach pierwszy weekend lipca i odznaczcie się w wydarzeniu na Facebooku. Widzimy się we Wrocławiu. Obecność obowiązkowa!


Czytaj dalej

Redaktor
CD-Action
Wpisów1082

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze