383
10.11.2015, 11:56Lektura na 6 minut

Zawartość CD-Action 13/2015 (NUMER 250!)

Sami nie możemy w to uwierzyć, ale w najbliższy wtorek (17.11) do sprzedaży trafi DWIEŚCIE PIĘĆDZIESIĄTY numer CDA. Z tej okazji w standardowej cenie 15,99 zł dajemy wam więcej niż zwykle. Będą aż 3 płyty DVD, a na nich 4 pełne wersje - Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist PL, Heroes of Might & Magic III: Złota Edycja PL, The Few PL (polska strategia) oraz Lego Bionicle (hack’n’slash). Dorzucamy też kody do gry League of Legends o wartości ok. 25 zł.


Daniel „CormaC” Bartosik

Do tego, jak zawsze, masa świetnych tekstów – przegląd gier z Paris Games Week (gdzie zaprezentowano apetyczne nowości), betatesty m.in. Armored Warfare i Overwatcha (nowa gra Blizzarda), a także recenzje wielu głośnych tytułów, w tym: Rise of the Tomb Raider, Anno 2205, Assassin’s Creed Syndicate, Need for Speed, Halo 5: Guardians, Call of Duty: Black Ops III, Sword Coast Legends, Tales from the Borderlands, Guild Wars 2: Heart of Thorns, Warhammer: The End Times – Vermintide, Metal Gear Online i wielu, wielu innych. Coraz bliżej święta – i to widać, nie tylko po reklamach Coca-Coli w TV!

Równie świątecznie prezentuje się dział publicystyki. Papkin pisze o modnych ostatnio grach odcinkowych („Moda na odcinki”) i prezentuje (w typowy dla siebie nietypowy sposób) grę Phoenix Wright, będącą kpiną z systemu sądowniczego w Japonii. Cross przypomina świetne, a niedoceniane tryby multi w grach pamiętanych raczej z trybu single („Nie zapominaj o multi”). CormaC opisuje wyboistą drogę cyklu Guitar Hero („Schodami do nieba, autostradą do piekła”), a Smuggler zamyka swój cykl „Osiem generacji konsol”, opisując najnowsze pokolenie tych urządzeń. W felietonach MQc udowadnia m.in., że piractwo miało swoje zalety (czym psuje mi efekt 20 lat kazań w AR, argh!), CormaC opisuje swoje perypetie z kupnem „powystawowego” laptopa, a Papkin znęca się nad najnowszym Batmanem i jego producentami (jeśli tytuł tekstu to „Ufajdana peleryna”, to wiadomo, będzie grubo). Gem daje dychę Need for Speed: Porsche 2000, Siekiera wspomina niewydaną grę Faith and a .45, a prawie cała redakcja wtyka innym Szpile.

A poza tym – ogłaszamy nabór do redakcji CDA. Już nie tyle szukamy świeżej krwi, co zamierzamy wyszkolić sobie następców. Zainteresowanych zapraszamy do przeczytania w numerze tekstu „Akademia CDA”, w którym wyjaśniamy, jak cała inicjatywa ma działać.

Dział sprzętowy to jak zawsze w tym czasie zimowy Konfigurator (czyli poradnik zakupowy poświęcony stacjonarnym pecetom i laptopom do gier), choć naturalnie nie zabraknie tradycyjnych testów różnego sprzętu (tablety, tabletobooki, notebook, pancerny smartfon, myszki, panoramiczny monitor, znakomity pad Xbox Elite Wireless, klawiatura).

A na deser jak zawsze – Action Redaction i Na Luzie.

Zainteresowani? To pamiętajcie datę 17.11.

 

KODY DO LEAGUE OF LEGENDS

Wszyscy grający na serwerze EUNE w prezencie dostają od nas dwie rzeczy:

Totem Dravena to specjalna skórka dla totemów (wardów) w grze z podobizną samego wąsatego bohatera. W sklepie LoL-a kosztuje ona 640 Riot Points – dzięki naszemu kodowi odblokujesz ją na zawsze za darmo.

Dopalacz Punktów Zwycięstwa zwiększy liczbę otrzymywanych przez ciebie PZ (IP) po wygranym meczu. Po jego odblokowaniu pozostanie przypisany do twojego konta, aż wygrasz cztery mecze. W sklepie LoL-a kosztuje 290 RP, dzięki nam otrzymasz go za darmo.

Uwaga! Jeśli dziwnym trafem wszedłeś w posiadanie dwóch numerów CD-Action, możesz wpisać dwa kody na jednym koncie. Oczywiście nie dostaniesz wtedy drugiego Totemu Dravena, ale Dopalacz PZ będzie obowiązywał na 4 rozgrywki więcej.

Redaktor
Daniel „CormaC” Bartosik

Gram od ponad 30 lat (zaczynałem na Atari 130 XE, które wciąż mam na biurku), najchętniej sięgam po produkcje z silnym pierwiastkiem akcji, a najbardziej cenię te, które wciągają opowieściami i szarpią za emocje. W wolnych chwilach uprawiam na gitarze metal, czytam, oglądam (za) dużo seriali i odpędzam kijem Football Managery, w których topiłem kiedyś mnóstwo godzin.

Profil
Wpisów1210

Obserwujących17

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze