24.11.2022, 10:42Lektura na 5 minut

Zestawy LEGO dla dziecka na święta Bożego Narodzenia

Idą święta i zaczynamy zastanawiać się, co podarować naszym pociechom. Dzieci mają tak dużo różnych zabawek, że coraz trudniej wymyślić ciekawy prezent. Niezależnie od wieku dziecka, świetnym pomysłem na prezent są zestawy LEGO City, których składanie daje dzieciom mnóstwo satysfakcji, a późniejsza zabawa – sporo radości. Jakie zestawy wybrać w świątecznym prezencie?


Partner

Materiał powstał we współpracy z partnerem. W tekście umieściliśmy linki do zakupów od naszego partnera.


Klocki LEGO - święta pełne dobrej zabawy

Kto z nas nie bawił się klockami LEGO? Znają je zarówno dzieci, jak i dorośli. Kultowe klocki dają mnóstwo radości wszystkim pokoleniom, niezależnie od wieku. Są świetnym pomysłem na wspólną zabawę. Rozwijają zdolności manualne. Dzieci uczą się korzystać z instrukcji i podążać za nią krok po kroku. Złożone konstrukcje pozwalają na kreatywną zabawę. Bajkowe zestawy LEGO City są świetną okazją do odgrywania scenek i zdobywania umiejętności społecznych oraz emocjonalnych. Klocki LEGO® to jedne z zabawek, które rozwijają wszechstronne umiejętności u dzieci. A oprócz tego dają frajdę. Są najlepszym wyborem na prezent na święta Bożego Narodzenia.


Na ratunek zwierzętom – klocki LEGO dla dzieci

Zestaw Na ratunek dzikim zwierzętom to idealny prezent dla dzieci powyżej szóstego roku życia. Zawiera aż 525 elementów, które pochłoną dziecko na długi czas. Maluch może dzięki nim ćwiczyć koncentrację i zabawę w skupieniu. A gdy skończy konstruować, może odgrywać scenki. Zestaw składa się z helikoptera, pojazdu gąsienicowego i polowej kliniki weterynaryjnej. Wszystko to znajduje się w scenerii, którą dziecko także zbuduje z klocków. Sawanna posiada funkcję osuwiska. Wystarczy, że dziecko popchnie dźwignię, a drzewo się przewróci i ziemia zacznie się osuwać. Wtedy trzeba wyruszyć na pomoc dzikim zwierzętom!

Zestaw LEGO: Na ratunek dzikim zwierzętom
Zestaw LEGO: Na ratunek dzikim zwierzętom

Helikopter z wyciągarką pomoże dziecku ocalić krokodyle, małpki i słonie. Zespół ratowników zadba o to, by zwierzęta całe i zdrowe opuściły klinikę. Zabawa nauczy dziecko empatii i tego, jak ważna jest pomoc innym - także zwierzętom.


Remiza strażacka - prezenty dla najmłodszych

Remiza strażacka jest niezbędna w każdym mieście. Dzieci uwielbiają pojazdy uprzywilejowane, dlatego straż pożarna sprawi im wiele radości. Zestaw składa się z 540 elementów i mogą się nim bawić nawet sześciolatki. Dziecko będzie konstruować wóz strażacki, remizę oraz helikopter. By zabawa była ciekawsza, twórcy zestawu dołączyli do niego aż pięć minifigurek oraz kota i psa. Najwięcej frajdy sprawi dzieciom gaszenie pożarów. Wóz strażacki i helikopter posiadają elementy imitujące wodę, które można wystrzelić, by pokonać ogień.

Zestaw LEGO City: Remiza strażacka
Zestaw LEGO City: Remiza strażacka

Mini-strażacy posiadają niezbędny sprzęt do pracy i mogą korzystać z trzypiętrowej remizy strażackiej. Maluchy ucieszą się także z płytki drogowej, po której można jeździć wozem strażackim. Dzięki tym płytkom można połączyć remizę z innymi zestawami LEGO City i stworzyć całe miasto. Klocki LEGO City są świetnym prezentem na każdą okazję, szczególnie na święta. Może Twojemu dziecku uda się zebrać całą kolekcję?


Prezent dla fana klocków - podróż w kosmos!

A może prezent nie z tej Ziemi? Stacja kosmiczna na Księżycu ucieszy dzieci już od szóstego roku życia. Zestaw zawiera 500 elementów, z których maluch zbuduje stację kosmiczną inspirowaną NASA oraz kapsułę dokującą. Stacja kosmiczna posiada obracające się panele słoneczne, a w środku ma miejsce do zabawy. Mały fan kosmosu może bawić się w kosmicznym laboratorium. Minifigurki mogą także odpocząć w kwaterach sypialnych.

Zestaw LEGO City: Stacja kosmiczna na Księżycu
Zestaw LEGO City: Stacja kosmiczna na Księżycu

Zestaw Stacja Kosmiczna jest rozrywką, która rozwija umiejętności manualne dziecka. Dodatkowo skłania malucha do zadawania pytań na temat kosmosu czy pracy astronautów, dzięki czemu dziecko rozwija także swoją wiedzę. Również rodzice z pewnością dowiedzą się czegoś nowego o wszechświecie.


Zestaw LEGO City Stuntz - Konkurs kaskaderski

LEGO City Stuntz to seria kultowych klocków związanych z motorami. Klocki rozwijają umiejętność współzawodnictwa. Zestaw Konkurs kaskaderski składa się z 73 elementów, którymi mogą bawić się już pięciolatki. Zestaw składa się z dwóch napędzanych motocykli, dzięki którym dzieci mogą rywalizować ze sobą. Regulowana rampa do skoków oraz tor z obręczą, która płonie zachwyci małych fanów sportów ekstremalnych. Dzieci mogą bawić się także dwoma minifigurkami, które zostały stworzone do kaskaderskich wyczynów.

Klocki z serii Stuntz nie potrzebują baterii. Dzięki temu dzieci mogą napędzać motory własnymi rączkami i bawić się bez obaw o rozładowanie baterii. Rywalizacja, odgrywanie scenek i świetna zabawa będzie trwała przez długie godziny.


Unikatowe klocki LEGO - kalendarz adwentowy

Mali fani klocków ucieszą się także z kalendarza adwentowego, który posiada 24 okienka na każdy dzień oczekiwania na święta. Zestaw składa się z 287 elementów i jest przeznaczony dla dzieci powyżej 4 roku życia. W kalendarzu dzieci znajdą minimodele oraz figurki, a samo pudełko posiada także planszę z zimą scenerią, która może być tłem do zabawy. W jednym z okienek jest nawet minifigurka Świętego Mikołaja! Każdego dnia dzieci mogą wymyślać nowe historie i zabawy, dołączając kolejne niespodzianki z klocków znalezione w kalendarzu.

Kalendarz adwentowy LEGO Harry Potter
Kalendarz adwentowy LEGO Harry Potter

Redaktor
Partner
Wpisów56

Obserwujących0

Polecane