14
9.06.2015, 16:43Lektura na 1 minutę

Znamy datę premiery Armikroga!

... i nie jest ona odległa. O tym, czy "następca kultowego Neverhooda" okaże się kickstarterowym bękartem, czy też złotym dzieckiem finansowania społecznościowego, przekonamy się na dobę przed obchodami Światowego Dnia Pomocy Humanitarnej.


Mateusz Witczak

Autorzy z Pencil Test ogłosili właśnie, że tytuł zadebiutuje na Steamie już 18 sierpnia (nieco później Tommynaut i Beak-Beak wyruszą na podbój PS4 i WiiU). Za premierową edycję zapłacimy 24,99 $ (zapewne dwadzieścia pięć, tyle że ojro, będzie musiała wyłożyć nieamerykańska część globu), pięć dolarów więcej ma natomiast kosztować wersja z soundtrackiem.

Specjalnie dla tych, którym stęsknione za claymation serduszka zabiły właśnie mocniej, załączamy świeżutki jeszcze zwiastun.

Redaktor
Mateusz Witczak

Obecnie wydaję serwis PolskiGamedev.pl, wcześniej przez wiele lat prowadziłem dział publicystyki w CD-Action. O grach pisałem m.in. w Playu, PC Formacie, Playboksie i Pikselu, a także na łamach WP, Interii i Onetu. Współpracuję z Repliką, Dwutygodnikiem i Gazetą Wyborczą, często można mnie przeczytać na łamach Polityki, gdzie publikuję teksty poświęcone prawom człowieka, mniejszościom i wykluczeniu.

Profil
Wpisów3457

Obserwujących18

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze