11.05.2022, 15:00Lektura na 1 minutę

Znamy datę premiery mobilnego Apex Legends

Zagramy szybciej, niż mogłoby się zdawać.

Gry na urządzenia mobilne to jednocześnie nisza i ogromny rynek. Takie wersje Fortnite i Call of Duty zarabiają i przyciągają miliony, choć zdawałoby się, że tak dynamiczne FPS-y nie pasują do tabletowo-telefonicznej struktury. Nie dziwi więc, że Electronic Arts samo postanowiło pójść w tym kierunku i zlecić stworzenie jeszcze innej przenośnej wersji (bo jedna już istnieje – ta Switchowa) jednego ze swoich większych hitów, Apex Legends.

Każdy będzie mógł się przekonać, czy próba przeniesienia tego battle royale’a na smartfony i tablety się opłaciła, już niebawem, bo 17 maja. Wersja Mobile ma otrzymać ekskluzywne tryby oraz eventy i sama w sobie będzie stanowiła osobny byt – o crossplayu możecie więc zapomnieć. EA jeszcze w marcu odpaliło wstępną rejestrację, która gwarantuje chętnym dodatki kosmetyczne oraz możliwość zagrania jako jedna z pierwszych osób w danym regionie.

Redaktor
Kuba „SztywnyPatyk” Stolarz

Recenzuję rzeczy na kanale swoim, na CD-Actionowym z kolei rosomaczę, no i czasem potłumaczę (w którą stronę dotrzeć do wielickiej Kopalni Soli). Tutaj? Nie wiem, co robię, więc piszę, dopóki mnie nie wywalą.

Profil
Wpisów121

Obserwujących11

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane