3
5.01.2022, 14:30Lektura na 1 minutę

Znamy oficjalne wymagania sprzętowe Rainbow Six Extraction

Już za dwa tygodnie ukaże się kolejne (choć fanom Siege'a już częściowo znane) Rainbow Six, więc najwyższa pora na ujawnienie wymagań sprzętowych.


Patryk „Delighter” Żelazny

Tom Clancy's Rainbow Six Extraction (zapowiedziane jeszcze w 2019 pod nazwą Quarantine) zaserwuje nieco inne podejście do serii, skupiając się na kooperacji maksymalnie 3 graczy. Całość utrzymana jest w klimatach survival horroru, a naszym głównym zadaniem będzie walka z rozprzestrzeniającym się kosmicznym wirusem i równie pozaziemskimi wrogami. Do stref zagrożenia poprowadzimy znanych z Rainbow Six Siege operatorów (choć nie wszystko, bo będzie ich 18 – przynajmniej początkowo), wykorzystując znajome zdolności do walki z zupełnie nowym przeciwnikiem.

Do premiery pozostało już tylko kilkanaście dni, Ubisoft postanowił opublikować więc oficjalne wymagania sprzętowe Extraction. Prezentują się one następująco:

wymagania sprzętowe Rainbow Six Extraction
Ubisoft

Data premiery zaplanowana jest na 20 stycznia tego roku. Rainbow Six Extraction trafi na PC, Xboksa Series X/S, Xboksa One, PS4 i PS5.

Przypomnijmy, że Ubisoft już jakiś czas temu zdążył się pochwalić planami popremierowego rozwoju gry.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze