Bestellery w Polsce (dane z 19.07-25.07)

Bestellery w Polsce (dane z 19.07-25.07)
Wracamy po tygodniowej przerwie z kolejnym notowaniem najlepiej sprzedających się gier w sieci sklepów Empik. Tym razem rodzimy Sniper: Ghost Warrior w wersji PC musiał uznać wyższość produkcji od EA.

Na PC największą popularnością cieszył się nowy dodatek do The Sims 3, czyli Kariera. Na dwóch kolejnych miejscach znalazły się FIFA 10Mass Effect 2. Tak dobry wynik obu gier jest zapewne rezultatem wydania ich w reedycji.

Najlepiej sprzedające się gry na PC w Polsce (19-25 lipca):

  • The Sims 3: Kariera
  • FIFA 10
  • Mass Effect 2
  • Sniper: Ghost Warrior
  • LEGO Harry Potter: Lata 1-4§
  • The Sims 3
  • Dragon Age: Początek
  • Counter Strike: Anthology
  • The Sims 2
  • Disciples III: Odrodzenie
  • O ile na PC Sniper: Ghost Warrior nie zdołała utrzymać fotela lidera, o tyle w przypadku Xboksa 360 produkcja City Interactive pozostała na pierwszym miejscu. Za nią uplasowała się FIFA 10 (przeceniona także w wersji na X360). Na trzeciej lokacie mamy natomiast Grand Theft Auto IV.

    Najlepiej sprzedające się gry na X360 w Polsce (19-25 lipca):

  • Sniper: Ghost Warrior
  • FIFA 10
  • Grand Theft Auto IV (Classic)
  • Mass Effect 2
  • 2010 FIFA World Cup South Africa
  • Wśród gier na PlayStation 3 zwycięzcą zostało niedawno wydane w polskiej wersji językowej i przystępnej cenie Sacred 2: Fallen Angel. Na drugiej pozycji znalazło się Uncharted 2: Among Thieves, za którym uplasowała się FIFA 10.

    Najlepiej sprzedające się gry na PS3 w Polsce (19-25 lipca):

  • Sacred 2: Fallen Angel
  • Uncharted 2: Among Thieves
  • FIFA 10
  • Fallout 3
  • Dante’s Inferno
  • Na liście najlepiej sprzedających się produkcji na PlayStation 2 na pierwszym miejscu mamy FIFĘ 10. Po piętach depcze jej Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi, zaś na trzeciej lokacie znalazło się Grand Theft Auto: San Andreas.

    Najlepiej sprzedające się gry na PS2 w Polsce (19-25 lipca):

  • FIFA 10
  • Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi
  • Grand Theft Auto: San Andreas
  • Tekken 5
  • LEGO Star Wars II: Original Trilogy
  • Grand Theft Auto: Liberty City Stories
  • God of War 2 (Platinum)
  • Star Wars: Episode III
  • Star Wars: Battlefront 2
  • Gran Turismo 4
  • Wśród polskich posiadaczy PSP największą popularnością cieszyło się LittleBigPlanet. Na drugim miejscu uplasowało się Ratchet & Clank: Size Matters. Na trzeciej pozycji mamy zaś The Sims 2.

    Najlepiej sprzedające się gry na PSP w Polsce (19-25 lipca):

  • LittleBigPlanet
  • Ratchet & Clank: Size Matters
  • The Sims 2
  • Patapon 2
  • LocoRoco
  • §

    26 odpowiedzi do “Bestellery w Polsce (dane z 19.07-25.07)”

    1. Wracamy po tygodniowej przerwie z kolejnym notowaniem najlepiej sprzedających się gier w Polsce według sieci sklepów Empik. Tym razem rodzimy Sniper: Ghost Warrior w wersji PC musiał uznać wyższość produkcjom od EA.

    2. Z ME2 na PC to się zgadzam.Sam kupiłem za 49.99

    3. W następnym zestawieniu z pewnością SCII zdominuje rynek ;].

    4. Eee kijowo. Simsy znowu najpopularniejsze. 😉

    5. simsy … naprawde kto w to gra? -.=

    6. ja gram w simsy (choc rzadko) i co nie moge naleze do tych 150 mln ludzi ktorzy grają w simsy teraz akurad usunalem je z dysku i gram w LoL-a

    7. Gdyby było Diablo nadal w sprzedaży pudełkowej to było by na pewno w pierwszej 10 🙂 a szkoda że już nie ma tej gry na półkach sklepowych 🙁

    8. O sims-ach nawet mi nie mówcie, nie dość ze jeszcze zaśmieca komputer to nic ciekawego się nie dzieje i tylko krew zalewa jak na to się patrzy.

    9. Paimon|To nie mężdzyźni kupują simsy. Dziewczyny, które mają komputer a chciały by sobie pograć w coś kupują simsy bo przecież CoD ich nie interesuje. A nam chlopakom to sie nie podoba bo żadnej rozwały, ani akcji.

    10. @toblip|mnie sie simsy podobaja – latwiej mi uwierzyc w to, co na ekranie simowym, niz w jakims FPS ;]

    11. Huge DRAGON 27 lipca 2010 o 19:07

      mnie sie Simsy też podobały… przez pierwsze 15 minut 😛 ale jeśli chciałoby się kupić jakąś grę to nie mam pojęcia dlaczego miałby ktoś wydać kasę właśnie na simsy.|tam się nic nie dzieje, w kółko to samo

    12. @DeMola Poczekaj jeszcze chwilę do premiery Diablo 3 :]

    13. Sniper nadal sprzedaje się zadziwiająco dobrze. Może teraz CI zacznie produkować porządne gry.

    14. Sacred 2 w ogóle nie wart tej pozycji na PS3, kupiłem ,odpaliłem i sprzedałem na następny dzień. Dla wahających się, nie polecam. Za te pieniądze planuję kupić Fallouta 3 i od nowa zacząć grać tyle że na PS3 właśnie. Po „zepsuciu” save na PC jak grałem z rok temu miałem wstręt do tej gry…

    15. Mass Effect 2? Zmniejszyli cenę i od razu ludzie kupują. Widać, jak łatwo zdobyć klientów? :]

    16. kto kupuje sims 2 na psp w Polsce? Myślałem, że tą konsolkę posiadają głównie gadżeciarze, ew. hardkorowcy, którzy chcą pograć w exclusivy.

    17. A mi się Sacred 2 spodobał. To rozwinięcie pierwszej części, którą swoim czasem przeszedłem dwukrotnie. Sam się skusiłem na dwójkę, zwłaszcza po takiej cenie.

    18. To SW Battlefront 2 nadal jest w sprzedaży? Chyba, że to reedycja w LucasArts Classic…

    19. jak będzie kolejne „wydanie” Bestellerów to na pierwszym miejscu będzie sc II mogę się założyć 🙂 )

    20. FIFA 10 na PC na drugim miejscu? To nie lepiej poczekać na FIFA 11?@buczek93|Taaaa… No pewnie… Łatwiej jest ci uwierzyć w śmierć od dwóch kulek(FPSy), czy w duchy i drzewka, na których rośnie kasa(simsy)?

    21. Fuadex – dokładnie 🙂 , sam zamierzam za taką cenę nabyć w końcu tą drugą część.

    22. Z Pozycji na kompa grałem w numerki:|3 – Super gra, jak ktoś nie grał to bardzo polecam|5 – Spodziewałem się czegoś więcej po nowym lego, ale autorom skończyły się nowe pomysły a z serii robi się odgrzewany kotlet|7 – Nawet, nawet ale ja jakoś się niezbyt wciągnąłem|I żałuje że na liście nie ma Alpha Protocol, bo gra też jest świetna.

    23. sniper to szajs

    24. Simsy?! Łojezu… @Fuadex: Dziwi cię to? Obniżyli cenę o prawie 100 zł. Takie rzeczy normalnie sie nie zdarzają. Sam se kupiłem

    25. no cóż polacy lubią daremne gry takie jak cs nie dziwcie się :DD bo nikomu dobre gry nie rusza bo na kompa ich nie stać bez obrazy ^^ ale jak wchodzę zobaczyć co się dzieje w cs’ie to same dzieci poniżej 13 roku graja tam

    26. @maxeor|CS grą daremną bynajmniej nie jest, a że grasz na jakichś serwerach NS to się nie dziwię.

    Dodaj komentarz