Bestsellery w Wielkiej Brytanii (dane z 03.01-09.01 i z 2009 roku). Modern Warfare 2 bije kolejne rekordy!

Tym razem zaczniemy od zestawienia najlepiej sprzedających się gier w 2009 roku na Wyspach. Zaskoczenia nie ma – przewodzi zwycięzca ostatnich rankingów, Modern Warfare 2. Tuż za nim znalazła się FIFA 10. Podium zamyka Wii Sports Resort. Assassin’s Creed II dopiero na szóstym miejscu, ale to tak naprawdę trzecia „prawdziwa” gra w zestawieniu.
Na liście znalazły się również dwie poprzednie odsłony Call of Duty – Call of Duty: World at War uplasowała się na dziewiątej lokacie, zaś CoD 4: Modern Warfare na szesnastej. Nieźle poradziła sobie również FIFA 09, która może poszczycić się dziesiątym (!!) miejscem.
Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii w 2009 roku:
§
Przejdźmy teraz do standardowego zestawienia. Już dziewiąty tydzień z rzędu Modern Warfare 2 przewodzi liście, tym samym stając się trzecią najlepiej sprzedającą się produkcją w historii brytyjskiego rynku.
Zaskoczeniem mogą być kolejne lokaty podium. Assassin’s Creed II zostało zepchnięte na siódmą pozycję, zaś na drugim miejscu znalazło się Wii Fit Plus. Tuż za nim mamy natomiast… Just Dance. Tanecznej produkcji Ubisoftu nie zdołała pokonać nawet debiutująca w tym tygodniu seksowna i śmiercionośna Bayonetta, która musiała zadowolić się „jedynie” piątą lokatą.
Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (3-9 stycznia):
Pierwsza trójka w przypadku listy pecetowej bez zmian – tak jak w poprzednim tygodniu podium okupują odpowiednio Football Manager 2010, The Sims 3 oraz The Sims 3: Wymarzone podróże.
Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (3-9 stycznia):
Czytaj dalej
14 odpowiedzi do “Bestsellery w Wielkiej Brytanii (dane z 03.01-09.01 i z 2009 roku). Modern Warfare 2 bije kolejne rekordy!”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Przed wami kolejne zestawienie najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii. Tym razem prócz tygodniowego zestawienia przygotowanego przez firmę Chart Track prezentujemy również listę bestsellerów 2009 roku opublikowaną przez organizację ELSPA.
Można się było tego spodziewać..
20. Symulator Farmy 2009 – lul
co te angliki widzą w tej fifie 09, gdzie magicznym sposobem nogi same zapadają się pod ziemię ? o_O
Anglicy zaczynają mieć podobny problem co w USA. Otyłość u dzieci :
O kurcze Symulator Farmy na 20:D:D:D
TY zły WoWie zepchnąłeś mi DA :<
btw. nie „off” tylko „of” jak ktoś przejrzał dokładnie statystyki to błąd znajdzie.. 😛 PS: też jestem zaskoczony Symulatorem Farmy 😀
Jejku to WoW Wrath of the Lich King mimo iż ponad rok temu wyszedł to wciąż 6. pozycja! Ładnie.|Dziwi mnie też tak duża liczba gier na Wii w ogólnym rankingu. Jak Blade słusznie zauważył ludzie w GB chyba chcą po prostu trochę schudnąć przed telewizorem, leniuchy! : ]
a co mi powiesz o MW 1
Brytyjczycy mają dziwne gusta…
U mnie wg licznika steamowego Left 4 Dead 2 wygrywa z MW2: 40 godzin do 7. Nie wiem jakoś nie emocjonuje mnie ten Modern Warfare 2, bardziej mi się widzi Counter-strike Source..
Hmm wraz z upływem czasu mimo wszystko doceniłem MW2…
symulator farmy? ty tutaj:)