Freeware: znęcamy się nad manekinem!

Rzecz jasna nie po to, by czerpać z tego obleśną i sadystyczną radochę, ale wykręcić (lub jeśli wolicie: wyłamać, wygruchotać) jak najwyższy wynik w tych dwóch konkurencjach – i naturalnie dopiero wtedy cieszyć się jak głupi do sera. W obydwu przypadkach dostajemy na start manekina aż błyszczącego od braku uszkodzeń i nasza w tym głowa by upadł… nie, nie tylko na głowę, choć ta jest oczywiście także punktowana. Bawimy się różnymi dostępnymi suwakami i wektorami sił, by nasz kolega poczuł, że żyje i umiera od kolejnych uderzeń, gdy zaaranżowaną scenę puścimy w ruch.
Ciemną stronę schodów poznacie dzięki Porrasturvatowi dostępnemu tutaj, zaś mroczną ciężarówkę Rekkaturvat złapiecie na stopa klikając w ten link. Połamania nóg!
Czytaj dalej
20 odpowiedzi do “Freeware: znęcamy się nad manekinem!”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Skandynawowie mają niekiedy osobliwe pomysły na relaks. Ale tylko w wypadku, gdy tym mianem określimy zrzucanie kogoś ze schodów lub rozjeżdżanie ciężarówką.
kocham te gry 😀
Chciałem ściągnąć update punktów to pisze, że update niemożliwy ;/
To chyba było kiedyś na coverze i bardzo mi się podobało 😛
O ile mnie pamięc nie myli, ta gierka była kiedyś na coverze w bonusie 2, chyba był to rok 2002/2003 😛
Czy tylko mi się trochę z Toribashem kojarzy?
Jest też 😀 3 część, taka Logiczna/Platformówka 😀 , kursorem się rzuca manekinem tak aby dotrał na odpowiednie platformy 😀 .
ściągnijcie sobie też sauna dismount;p
134641 pkt w zrzucaniu ze schodów XD
Dzięki że przypomnieliście mi tę grę,kiedyś w nią grałem ale zapomniałem nazwy
Hehe dziwna gra:D
o jej ta giera jest tak stara że pamięta jeszcze czasy kiedy ja chodziłem do 5-6kl. podstawówki
taki staroć że nawet w bonusach na płycie z CDA ciężarówka była…. 😀
Zna ktoś inne części tej gry (jeśli powstały)?
Jest jeszcze z gosciem w saunie, ale cienkie moim zdaniem.
Ja miałem na schodach 60 000 a wy?
ja 93000 a na youtube widziałem 744000;p
obydwa „symulatory” już kiedyś były w bonusie do jakiegoś CDA
a ja miałem 69456…
Pamietam, jak się w to kiedyś grało… lata temu… chlip…. 😀