LittleBigPlanet 2: Jestem Sackboy! [WIDEO]
Ukrywający się pod pseudonimem The Fully Sick Rapper australijski raper Christiaan Van Vuuren nagrał piosenkę opowiadającą o... Sackboyu, bohaterze LittleBigPlanet 2. Nakręcił także klip, w którym w rytm utworu tańczy sam główny zainteresowany.
Piosenka o Sackboyu:
Tymczasem twórcy LittleBigPlanet 2 ze studia Media Molecule opublikowali filmik, w którym oprowadzają widzów po swojej siedzibie:
Czytaj dalej
-
„Czołgi” przejęły Gamescom 2025, czyli relacja z Wargaming Day w Kolonii
-
1Szef Diablo odchodzi. W końcu! I to mimo że Diablo 4… było dobrą grą. W swoim gatunku
-
8Poświęciłem 2 lata i 2000 godzin, aby wygrać Ligę Mistrzów Stalą Brzeg
-
3Czy to mniejsze Kroniki Myrtany? Przybliżamy modyfikację do Gothica – Złote Wrota 2: Serce Bogini

Ukrywający się pod pseudonimem The Fully Sick Rapper australijski raper Christiaan Van Vuuren nagrał piosenkę opowiadającą o… Sackboyu, bohaterze LittleBigPlanet 2. Nakręcił także klip, w którym w rytm utworu tańczy sam główny zainteresowany.
Sackboy rządzi (na lepszy komentarz mnie niestety nie stać dopiero się obudziłem)
Z Z Z Z …. eeeeee co? O nie, zaspałem!!!!!
Sackboy sux
urocze ^^ 😛
Wy sobie śpicie a ja juz w świecie Negativitrona jestem.
Myślałem , że Armin Van Buuren…
Wspaniała piosenka!
Wspaniała, kreatywna i zabawna piosenka 😀
Tytuł króla na balu przebierańców ma jak w banku 😉 A co do piosenki do myślę, że w połączeniu z kostiumem wygrałby nie jedną edycję Mam Talent ;D
Super piosenka.
Śmieszne i fajne. Sackboy kocha ludzi ! Tylko czasem w dziwny sposób..
Hehe świetna piosenka!
Świetne 😀
Jak nazywa się piosenka z drugiego video? Za udzielone informacje serdecznie dziękuję.
„I’m a sackboy and i down my pants you can see my sack when i do this dance…” I jak tu nie kochać Sackboya 😀
@Reman|Piosenka z drugiego video to : Passion Pit – Sleepyhead|Pozdrawiam 🙂
Ja chcę Little Big Planet na PC ;(((((
W ogóle ta gra do mnie nie przemawia, a jedynka mi się nie podobała, nie dla mnie takie gry. Żeby nie było – mam plejke 3 i little big planet na nią.
a ni się podoba