Pecetowe bestsellery na Direct2Drive i Steam (dane z 13.09-19.09). Aion deklasuje konkurencję!

Pecetowe bestsellery na Direct2Drive i Steam (dane z 13.09-19.09). Aion deklasuje konkurencję!
Aion, nowe MMO NCsoftu, rzeczywiście musi mieć w sobie to ?coś?. Inaczej nie przewodziłby zestawieniom najlepiej sprzedających się gier na dwóch platformach cyfrowej dystrybucji?

A tak właśnie jest. Najpierw zacznijmy od Direct2Drive. Tutaj pierwsze miejsce zajęła oczywiście kolekcjonerka Aiona (w przedsprzedaży). Tuż za nim znalazło się kolejne MMO – Champions Online. Bardzo dobrze poradził sobie też Batman: Arkham Asyulm, które załapało się na ostatnią pozycję na podium.

Najlepiej sprzedające się gry na Direct2Drive (13-19 września):

  • Aion Collector’s Edition (Pre-order)
  • Champions Onlinei
  • Batman: Arkham Asylum
  • Fallen Earth (Pre-order)
  • BioShock
  • The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena
  • Need For Speed: Shift
  • Star Wars: Knights of the Old Republic
  • Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim
  • Aion (Pre-order)
  • Kolekcjonerka Aiona przewodzi również zestawieniu najlepiej sprzedających się gier na Steamie. Batman: Arkham Asyulm lepiej poradziła sobie na platformie Valve, niż na Direct2Drive, zajmując drugą lokatę. Mrocznemu rycerzowi depczą po piętach zombie ze spalonej Afryki, których możemy znaleźć w Resident Evil 5. Co ciekawe, Champions Online, które w konkurencyjnym serwisie zajęła drugą pozycję, tutaj uplasowała się na samym końcu stawki (a warto przypomnieć, że w zeszłym tygodniu znajdowała się w czołówce).

    Najlepiej sprzedające się gry na Steamie (13-19 września):

  • Aion Collector’s Edition (Pre-order)
  • Batman: Arkham Asylum
  • Resident Evil 5
  • Stars Wars Jedi Knight Collection
  • Garry’s Mod
  • Left 4 Dead
  • Red Faction Guerrilla
  • Aion Standard Edition (Pre-order
  • Counter-Strike: Source
  • Champions Online
  • 6 odpowiedzi do “Pecetowe bestsellery na Direct2Drive i Steam (dane z 13.09-19.09). Aion deklasuje konkurencję!”

    1. Aion, nowe MMO NCsoftu, rzeczywiście musi mieć w sobie to ?coś?. Inaczej nie przewodziłby zestawieniom najlepiej sprzedających się gier na dwóch platformach cyfrowej dystrybucji?

    2. Tam jest błąd w Direct2Drive na 2. miejscu Champions Online a jest Champions Onlinei. wiem że drobny błąd no ale… ;D

    3. No proszę, Batman AA na PC schodzi ładnie mimo opóźnienia. Tylko pytanie, czy ktokolwiek wie, jak dobrze, bo chyba firmy od cyfrowej dystrybucji niezbyt lubią się wynikami chwalić.

    4. WoW KoTOR jak wysoko 🙂

    5. Garry’s mod rządzi 🙂 Jest specyficzne i nie dla każdego, ale cały czas się rozwija CAŁY CZAS od dawna. Lookać na YouTubie jak, któś chce. To nie reklama. To zachęta. Gorąca.|Gorąco zachęcam, jest tania 😛

    6. Dokładnie Garry’s Mod to mod(a może to już gra?Sam nie wiem) doskonały.wŁAŚCIWIE TO ANI MOD ANI GRA..TO ZABAWA W BOGA.GORĄCO POLECAM!!!

    Dodaj komentarz