Prince of Persia: Assassins – wczesna wersja… Assassin´s Creeda [WIDEO]
![Prince of Persia: Assassins – wczesna wersja… Assassin´s Creeda [WIDEO]](https://cdaction.pl/wp-content/uploads/2021/11/19/a391f8f6-6931-467c-baec-ea49830f8b0f.jpeg)
Mało kto wie, ale początkowo Assassin's Creed miał być spin-offem przygód Księcia Persji, a sama gra miała nazywać się Prince of Persia: Assassins. Do sieci trafił film prezentujacy gameplay z tamtej wersji produkcji.
Prince of Persia: Assassins (od 1:30):
Czytaj dalej
57 odpowiedzi do “Prince of Persia: Assassins – wczesna wersja… Assassin´s Creeda [WIDEO]”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Mało kto wie, ale początkowo Assassin’s Ceed miał być spin-offem przygód Księcia Persji, a sama gra miała nazywać się Prince of Persia: Assassin. Do sieci trafił film prezentujacy gameplay z tamtej wersji produkcji.
Niezbyt ciekawie
Indiana Jones prezentuje się ciekawiej, beznadzieja, dobrze, że skasowali. Prince of Persia niech zostanie w Persji, nie wiadomo kiedy, nie wiadomo dlaczego i niech wydadzą jakiegoś nowego.
Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że to zwykły gameplay z wczesnej wersji AC1.
Siakieś takie drętwawe…
Jak na 2004 rok to super. Chociaz na początku myślałem, ze drętwe dlatego, że poczatkowa wersja i jeszcze bez mo capu 😛 .
Dwóch asasynów? Mount crossbow? [beeep]iste animacje kontr? Czemu nie było tego w AC? Czemu?!
Assassin’s Ceed?
Ten Indiana Johnes to chyba robiony na silniku PoP…
Ach te piękne czasy gdy wróg ginął od ciosu w kolano – 1:50
Dobrze , że zmienili to na Assassin’s Creed. Poza tym w PoP 2008 można grać asasynem 😛
@rocket12:|strażnik ze skyrim miał jednak szczęście
Zauważyliście, że to były autentyczne gameplaye ze spowolnionymi klatkami itepe? A jak to wygląda teraz? xD BTW: Ta gra z Jonesem też nie wyszła, ale za to pojawiło isę lego indiana jones. |I ten PoP Assasins… może to i lepiej, że marka odseparowała się i wyrosła na samodzielny twór? Bo teraz trochę mamy odcinanie kuponów i wciąż to samo. Nie żeby PoPy były jakoś diametralne różnie od siebie ale stwierdzam tylko, iż teraz to już przesadzają z puszczaniem tego samego. Zwłaszcza po tym co zrobili PoP FS
W sumie AC dobrze, że poszło swoją drogą, bo mimo podobnych założeń rozgrywki (akrobacje, walka) całość przybrała odmienny (i świetny) kształt. Co do PoP’a, po Forgotten Sands ja nie wiem, co to będzie, ale liczę, ze Ubi weźmie się w garść.
Ten Indy który leci po Asasynach mógłby wyjść… bo od czasów Emperors tomb nie było nawet 1 cześci (nie licząc lego)
No wlasnie obieraczu wlasnie…..
Troszkę lepiej to wygląda jak normalne assasyny O:
@ravvcio|Mogłeś tylko sobie zmienić skin na Altaira, nic więcej. Bohater ten sam.
Szkoda że tak nie zostawili, byśmy dostali jedną dobrą grę z assasynami i byłby spokój, a nie te same assasiny co rok. Mam nadzieję że, może trójka coś zmieni|.
Ale to jakiś co-op. Niezłe!
Hmmm A co to jest to ostatnie? Wygląda trochę jak prototyp „Prototype” 🙂 A przynajmniej bohater przypomina Mercera…
Ja wole pop, ale assassina coraz bardziej lubie po 2.
@LiOx|Ostatnia gra to Marcs Eco: Getting Up. Wyszła w 2006 roku, i była bardzo grywalną pozycją. Ale z prototype nie ma nic wspólnego, gdyż gra polegała na robieniu graffiti 🙂
To ostatnie mam to na ps2.
Uuu, to nośny temat 😛 Nic dziwnego, że nie znam… Nie brzmi nawet PCtowo… Dzięki za info.
@LiOx|Ale na PC też wyszło. Zresztą fajna gierka, niezły system walki, elementy skradankowe…
Nie miałem pojęcia. No, ale faktem jest, że kiedy pierwszy raz zobaczyłem dwójkę to od razu mi się skojarzyła z PrinceofPersia.
Hhmmm… dwóch assassynów na jednym koniu…
Cholercia ten Indiana Jones zapowiadał się super, chętnie pograłbym w nowego Indianę bo od czasu ET nie było nic (Lego mnie nie interesuje) a przy ET bawiłem się super, dla mnie wtedy ta gra była ogromnym zaskoczeniem, to było coś a nie jak te sztywne Tomb Raidery. Tam akcja gnała cały czas naprzód, od efektownych bijatyk, przez elementy platformówki do… nieco zbyt sztywnego strzelania ale mimo wszystko na uwagę zasługiwała także długość, szkoda, ze nie wydali drugiej części 🙁
Mi Assassin’s Creed od początku kojarzył się z Prince of Persia i sam fakt, że robił ten tytuł Ubisoft. Szkoda, że nie ma nawet mini-demka tej produkcji. Spin-off PoP’a i do tego z kobietą w roli głównej… Ciekawe.
Ja tam zawsze uważałem, że AC to takie połączenie PoP z Metal Gear Solid tyle, że skradanie się jest banalnie proste tak samo jak ucieczka w przypadku wykrycia.
A ten Indiana Jones to chyba trailer ET jest.
Nie wiem dlaczego ale ten POP Assassins mi się spodobał tym że dał na pokazie wiele opcji walki ucieczki i współpracy( tam był drugi assassyn) Szkoda że to nie wyszło. A zauważyliście że koncepcja pozostała taka sama… tak pocichu idzie wiecie, zabija strażnika i ta muzyka prawie identyczna jest teraz w serii AC.
@pusia312 jaki ma tytuł ta ostatnia gierka??:) albo jak ktoś inny wie niech napisze
Indiana Jones ;(|Czemu tego nie ma? Wygląda podobnie jak The Emperor’s Tomb, a to było super.|Kurde, zagrał bym w Poszukiwaczy Zaginionej Arki, ale „prawdziwych” bo w LEGO już grałem.
@bartek13 ta gra to Marcs Eco: Getting Up
Ponoć jest 2 część na ps3 ale czy ja wiem.|Wiem na pewno że jest też na pc ale ja wole na ps2.
mi sie tez ten POP Asasin spodobał, może dla tego że mogł rzucać mieczem jadać konno? a może dla tego że go ludzie, nie strażnicy chwytali jak zbira, w ogóle jakos bardziej realistyczny mi sie wydawał.
@Huunreh – gdzie ty tam widzisz kobiete w roli głównej? |Kurcze jakoś bardziej podoba mi się taka koncepcja AC niż ta którą mamy teraz. Czuć taki klimat średniowiecza i wypraw krzyżowych (bo w AC cały klimat pierdyknął jak zobaczyłem że głównym bohaterem jest tak naprawdę jakiś dresiarz, mamy templariuszy w XXI wieku i kosmitów w czasach renesansu, a asasyni w ameryce [czy nawet we włoszech] to po prostu śmiech na sali). W AC fajnie się gra ale fabuła to przegięcie.
@Gurthang dokładnie mam to samo uczucie, @Secundus Mi też dlatego się spodobał szkoda że to nie wyszło…
Tak to już na ogół jest, że ludzie wolą to, czego nie mogą mieć 😉 |Moim zdaniem to było strasznie surowe i realistyczne, niepasujące do PoP’a, ani do Ubi w ogóle.|@Gurthang – Weź pod uwagę, że to się takie wydaje dla nas, środkowych europejczyków. Dla Włochów czy Turków ta seria może się wydać dużo bardziej realistyczna niż dotychczasowe podejście do tematu. Nie mówię oczywiście o kosmitach 😛 |Ten Indiana Jones wyglądał świetnie, choć w epoce Tomb Raidera i Uncharted nie szkoda tak bardzo.
zauważcie że już 8 lat temu były w planach i działały DWA ukryte ostrza
Grafika i animacje bardzo dobre jak na tamte czasy. Ładnie połamał templariuszowi rękę. Chyba w Assassinie się tak nie dało.
I jeszcze jedno – ładnie Księciu dostał w mordę! I wogóle 2004 rok, jeden trzyma, drugi bije, wszystko ładnie wygląda…
To moja prywarna opinia ale to nie jest gameplay (assasin): |po1 wszystkich przeciwników pokonuje jednym ciosem |po2 płynne przejscia miedzy zupełnie odmiennymi akcjami niemozliwe do wykonania nawet w 2012 roku|po3 (juz nie chcialo mi sie ogladac na androidzie zeby sie upewnic) plynne poruszanie sie ksiecia, bitch please to jeszcze nie te lata….
@Gurthang na artach jest też kobieta jako assassyn. Więc kto wie czy nie dali by kobiety-assassyna jako strażniczki i obrońcy małego Księcia 😉
Ostatnimi czasy Ubisoft ujawnia coraz więcej „archiwalnych” informacji o początkach serii Assassin’s Creed. Czyżby miało to związek z nadciągającą częścią III?
@Huunreh – a rzeczywiście obczaiłem te arty na innej stronce i… aż pobiegłem do szafki w której mam kolekcjonerke pierwszego AC po artbook… Kilka pokazanych przez Ubisoft obrazków znalazło się w artbooku.
To taki Assassin’s Creed nastawiony na akcję.
@KamilK415 Assassin’s creed jest nastawiony na akcje