1
11.03.2020, 18:00Lektura na 1 minutę

Szpilki, odcinek 30

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.


Smuggler

Gra - symulator dilera narkotyków do przetestowania za darmo, tzn. udostępniono jej demo. A jak się uzależnisz, to potem kupuj kolejne DLC... całkiem realistyczny model biznesowy.

szpilkaaa_17aku.png

Wiecie, że Honeywell tworzy najpotężniejszy komputer kwantowy na świecie?  Podobno jego twórcy twierdzą, że nawet Chrome nie będzie w stanie go „zamulić”. Optymiści…

szpilkaaa_17aku.png

„Nie ma wystarczających dowodów naukowych na poparcie tezy o związku przyczynowym między brutalnymi grami wideo a przemocą.” – podsumowują (po raz kolejny…)  efekt badań amerykańscy psycholodzy. To naprawdę krótki i jasny przekaz. Drodzy politycy, drodzy naczelni rozmaitych tabloidów i mendiów „informacyjnych” na całym świecie, czego wy do  k***y nędzy w nim nie rozumiecie?! 

Redaktor
Smuggler

Byt teoretycznie wirtualny. Fan whisky (acz od lat więcej kupuje, niż konsumuje), maniak kotów, psychofan Mass Effecta, miłośnik dobrego jedzenia, fotograf amator z ambicjami. Lubi stare, klasyczne s.f., nie cierpi ludzkiej głupoty i hipokryzji, uwielbia sarkazm i „suchary”. Fan astronomii, a szczególnie ośmiu gwiazd.

Profil
Wpisów153

Obserwujących36

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze