To co dostaliście pod choinkę?

To co dostaliście pod choinkę?
I bonusowe pytanie: czego zjedliście najwięcej?

Ja między innymi takie cudo:

najs_c0zd4.png

I, jak zawsze, barszcz z uszkami. To teraz wy się pochwalcie!

60 odpowiedzi do “To co dostaliście pod choinkę?”

  1. Dostalem wiatrowke. Po co mi wiatrowka?

  2. KarczekWieprzowy 24 grudnia 2020 o 21:19

    SKARPETY|Rodzice chyba uznali że 19 lat to już nie wiek na prezenty typu gry czy coś xd|Ale tak szczerze spodziewałem się tego wcześniej, skończę szkołę i koniec opieprzania się lece do roboty zbierać na RTXa 69420 żeby w końcu odpalić Cyberpunka :V

  3. Najwięcej zjadłem pierogów z grzybami. Mam nadzieję, że nie dostanę biegunki 🙂

  4. Najwięcej zjedzonego? Przegrzebki. Prezenty? Z growych rzeczy dwie bluzy z oryginalnego merchu „Wiedźmina”

  5. Czego zjadłem najwięcej? Dym podczas smażenia nugetsów się liczy?

  6. Najwięcej zjedzonego – właściwie to makiełki – cudowna potrawa|Co dostałem? – miziaty szlafrok z serii o czarodziejach z hogwartu.

  7. Czapka deadpool i kurtka Arasaka|A objadłem się dziś barszczu z uszkami…|PS: Nie było nie używanego/porysowanego pada ?

  8. Ja to raczej jestem od dawania prezentów. Podarowałem dwa oczyszczacze powietrza, laptopa, depilator phillips lumea advance, globus interaktywny, nintendo labo, 12 słoików miodu prosto z pasieki, parę butelek wina własnej roboty, ręczniki z wyszytymi imionami w zestawie z kubkami i herbatą, książkę, kuferek na biżuterię i parę stówek w gotówce. W zamian dostałem kubek, puzzle i czekoladowego Mikołaja.No i spalił mi się PC 😛 To się nazywa interes życia, ale i tak się cieszę,że przynajmniej rózgi nie było 😉

  9. Dostałem klasycznie to co lubię,butelkę whisky lubianej przeze mnie marki :p A najwięcej zjadłem śledzi

  10. Gacie, marcepan i kasę. |Najwięcej zjadłem łososia.

  11. breakingartixz 24 grudnia 2020 o 22:48

    Szklaneczki do whisky z wiedźmina.Wlasnie testuję

  12. męska bronsoleta i bluza 🙂

  13. a najwięcej zjedzonego oczywiście uszka i fajki 😀

  14. Pruse i3 mk3s do złożenia i Immortals Fenyx Rising

  15. Termoaktywną bieliznę do chodzenia po górach, zestaw do pielęgnacji brody, kod na steama, zestaw herbat richmont.|Najwięcej zjadłem ryb i ciasta.

  16. „Pod choinkę” dałem sobie kawałek mocnego sznurka.

  17. Drona – będzie latane ;)|A najwięcej pałaszowałem karpia i ciasta marchewkowego

  18. Tone Gier + Jack Daniels + Kompilacja Komixu Hellboy w twardej okladce i nowy Monitor 27 cali XD jestem Kontent i bardzo wdzieczny !!! Zdrowych Wesołych dla wszystkich !!!

  19. Najlepszy prezent to zrobiłem samemu sobie odpalając wieczorem Immortals: Fenyx Rising. Ludzie, jakie to złoto jest!

  20. MagickStalker 25 grudnia 2020 o 01:51

    alkohol, alkohol

  21. Uderza w tętnice

  22. Autobus tapla się w śniegu

  23. Nintendo Switch + pad + 3 gry (Pokemom Sword, Zelda BotW, SMASH Bros). Najwięcej zjadłem pierogów z kapustą.

  24. Komplet noży Fiskars, skarpety oraz miodek dwójniak. To już chyba starość :p

  25. Dostałem Sakuna: Of Rice and Ruin na Switcha, a z rzeczy, które sam sobie sprawiłem, to nowy TV. Teraz tylko pozostaje czekać na dostępność PS5 :)|Najchętniej sięgałem w tym roku po różnego rodzaju ciasta.

  26. Oficjalną książkę o cyberpunku, Podręcznik do dnd, skarpety, ksiązkę stephena fry’a, i sweter. i słodycze. a najwięcej zjadłem uszek, bo nie lubie ryb

  27. Ja dostałem 0,7 Johny Walkera Skarpetki i Słuchawki logitecha G 733 no i do samochodu zapas płynu do spryskiwaczy oraz olej PMO 5W40 na dwie wymiany:) A z potraw to oczywiście grzybowa na naturalnych zebranych grzybach oraz Sernik:D

  28. A z prezentów które sobie sprawiłem to: Serie Deus ex Film Semper fileds Ta krew to nasz Lwów Klawiaturę oraz myszkę Logiteh z Seri Prodigy Podkładkę pod mysz z podświetleniem RGB Car Audio do Samochodu UBL:)

  29. Kapusta z grzybami i grochem, najlepsze świąteczne żarcie ze wszystkich!

  30. Kufa SWETER…

  31. Najlepszy prezent sprawiła mi Galakta, która dała radę i zaraz przed świętami dostarczyła długo wyczekiwany „Waste Knights 2nd Edition”. Opycham się właśnie sałatką warzywną. Dla mnie sałatka z towarzyszącą kromką z wędliną to podstawa świątecznej diety 😉

  32. MacBooka Air z procesorem M1 (kolektywny wysiłek finansowy całej rodziny z moim istotnym wkładem finansowym). Apple zepsuło rynek laptopów, na razie czarno widzę przyszłość maszyn na platformie x86…

  33. Mafia Trilogy na PC, pieniądze i słodycze 🙂

  34. „Imperator – śmierć królów” Igguldena, więc strzał w 10 i będzie co robić w wolnym czasie.

  35. Wkrętarka Bosch. |Gry sam sobie kupuję 😀

  36. Od narzeczonej burgerowe skarpetki, dobre whisky i kosmetyki, a od siebie pc z i9 10900K, rtx 3080, chłodzeniem wodnym procka i 64gb ram

  37. Ha, też sobie sprawiłem takiego pada na święta, tylko, że nie wytrzymałem i już na nim gram od miesiąca 😀

  38. Assassin’s Creed: Valhalla, głośnik JBL GO 2, kubek, whisky, martini, kosmetyki i słodycze. Czyli całkiem udanie.

  39. Klawiatura Corsair MK.2 MX Silent i PS5.|Potrawy: już tradycyjnie, głównie ryby: pstrąg, łosoś, karp, a także barszcz.

  40. Depresję

  41. Ja dostałem Persone 5 Royal na PS4, koszulkę z Cyberpunka 2077 i trochę kasy. A co do jedzenia to zjadłem trochę ryby. Nie jestem z tych co się objadają na święta

  42. 2m kabla USB.

  43. Ja dostałem książkę biografie Leonardo da Vinci i słuchawki Marshall Major III BT. Jestem bardzo zadowolony!!!

  44. Uszka z barszczem a na prezent ryzen 3 1200 af.

  45. -Czekolada Studentska (Jakaś czeska?)|-Gra Chrome|-Gra Chrome: SpecForce|-Gra Battlestations Midway|-Gra Battlestations Pacific|-Paysafecard na 50zł za co sobie kupiłem na steamie Audiosurf, Sky Rogue, Sleeping dogs definitive edition|Bym jeszcze kupił Street racing syndicate ale zabrakło mi drobnych na paysafecardzie.

  46. Ja z dziewczyna kupilismy sobie wiecej kart Magica, a od jej rodzicow dostalem nowe pudelko na karty i liczniki zycia. Najwiecej to na pewno pierogow z kapusta i grzybami <3

  47. Laptop Lenovo Y540 17 RTX 2060, mata Roccat Sense, głośniki Creative T40, słuchawki Creative Soundblasterx H7, System Win 8, stojak na słuchawki i mysz Roccat 201 Aimo, którą wygrałem w konkursie na najlepszą recenzję gry wraz z klawiaturą Roccat Vulcan. Święta, które zrewolucjonizują życie gamingowe…

  48. liter Żołądkowej Gorzkiej i wiadro śledzi

  49. Ja dostałem Wieśka 3 czekolade i kase 🙂

Dodaj komentarz