40
22.06.2009, 11:14Lektura na 1 minutę

Wielki powrót Króla Popu. Michael Jackson w grze?

Michael Jackson, kontrowersyjny piosenkarz, mimo licznych skandali wciąż zwany Królem Popu, zaplanował na tegoroczne lato wielki powrót. Odbudowując fortunę, pomniejszoną przez kryzys i sądowe procesy, Jacko szykuje trasę koncertową, nową płytę, a także... grę?


Hut

Nikt niczego jeszcze oficjalnie nie potwierdza, ale jak twierdzą źródła zbliżone do firmy MJJ Productions, zajmującej się zarządzaniem wizerunkiem i "marką" piosenkarza, trwają prace nad grą muzyczno-taneczną z Michaelem Jacksonem w roli głównej. Platformy, data wydania czy tytuł nie są jeszcze znane. Niezależnie od tego, byłby to ciekawy powrót Króla Popu do świata gier - bo przecież Jacko pojawiał się w nich już wcześniej.

Oto gra Michael Jackson's Moonwalker, oparta w całości o twórczość autora "Bad". To wersja z automatów, ale grę wydano również na ZX Spectrum, Commodore C-64, Amigę, Atari ST i PC. Ktoś ją pamięta?

 

Michaś pojawił się także w Space Channel Part 2. To muzyczna gra z PlayStation 2, więc filmik przeznaczony jest tylko dla PC-towców o mocnych nerwach  (szczególnie sam początek)...

 

Najbardziej nietypowy był udział Michaela w grze Ready 2 Rumble Boxing Round 2, gdzie Michael był jednym z bokserów do wyboru. Anty-fani Króla Popu byli w siódmym niebie...

Redaktor
Hut
Wpisów4059

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze