Zaproś Geralta do swojego samochodu
Od teraz Rzeźnik z Blaviken może przemówić w naszych nawigacjach GPS. Jacek Rozenek wcale nie wypada przy tym z roli i zamiast przestrzegać przed bliskością stróżów prawa, każe wypatrywać nieoznakowanego patrolu redańskich szpiegów.
Przez siedem dni darmowego okresu próbnego, z Geraltem mogą się wybrać w trasę wszyscy użytkownicy telefonów z Androidem, którzy korzystają z nawigacji NaviExpert. Że warto udowadniają klimatyczne próbki.

dobre, mi się podoba 😉
Zaebyste! Grunt, żeby wypadku nie spowodować, jak się zaplujesz po jakimś tekście Geralta.
Bardzo fajne. Czekam na wersję z Talarem.
z kurtyzantkom byloby lepsze niz z talarem 😛
Ahahaha dobre dobre,a nastepny Odrin do czytania:)
„Szpiedzy redańscy są wszędzie.” Hah XD
Aż strach otworzyć lodówkę, bo wiedźmin może w tym momencie likwidować zdradzieckie i przerośnięte bakterie w moim kefirze.
Można to wgrać na Tom Tom-a ?
„nieoznakowani łowcy orenów” 🙂 . Shut up and take my orens!
Ciekawe ile bym z tym wytrzymał 😀 Zaraza
Dzisiaj po drodze miałem „częste kontrole Nilfgaardu” oraz łowcę orenów;-))
„Stój, Płotka! Prrr!”
Świetny pomysł…ubawiłem się 😀
Hahahahaha 😀 Genialne
Za 1000m łowca orenów 😀
Szkoda, że na NaviExpert, twórcy tej nawigacji żyją w ciemnogrodzie bo życzą sobie płacenie za nią abonamentu (i wcale nie małego – 15 zł. Dla kogoś kto używa GPS raz na parę tygodni niezbyt to opłacalne). BE-ON-ROAD jest dużo lepsza a w 100% darmowa (nie mam pojęcia skąd biorą kasę bo nie chcą dotacji)
W dodatku NaviExpert potrzebuje internetu do działania, nie tylko do dodatkowych funkcji jak u konkurencji… Ale głosy wypas :3
Następny w kolejce czeka Jaskier z przewodnikiem po zjazdach i zamtuzach 😉
Pomysł świetny! Ale dlaczego to naviexpert…;/