Hollow Knight: Zwiastun ślicznej metroidvanii [WIDEO]
Maleńkie (bo zaledwie trzyosobowe) australijskie studio Team Cherry wypuściło zwiastun gry, który oczarował nawet takiego zatwardziałego indiesceptyka jak ja.
Hollow Knight to powstała dzięki Kickstarterowi rysowana ręcznie, dwuwymiarowa metroidvania o rzadkim uroku, która pozwoli nam zwiedzić – tu muszę zaufać twórcom na słowo – wielki, otwarty świat jaskiń, podziemnych korytarzy i zrujnowanych miast i stawić czoła „30 epickim bossom”. Czekam na tę perełkę z niecierpliwością i na szczęście nie będę już musiał czekać długo, bo gra ma pojawić się na Steamie 24 lutego. Twócy przewidują również wersję na Switcha, choć nie padła jeszcze konkretna data.

Całkiem sympatycznie się to prezentuje. Niektóre poziomy trochę przypominają te z Child of Light, ale cała reszta już na szczęście do tego tytułu nie jest podobna. Chętnie sprawdzę tę produkcję.
Całkiem spoko się prezentuje.W dodatku gra ręcznie rysowana.Wielki plus 😉
Ori and the Dark Souls czyli tak i tak. Czekam 😀
O kurteczka, pamiętam to. Tak, tak, bardzo ładnie to wyglądało. To teraz będę musiał sprawdzić na pewno, skoro wychodzi