The Last of Us: Trzy DLC, w tym jedno fabularne. Odkładacie pieniądze?
Chociaż Naughty Dog obiecuje, że konkretów na temat multiplayera w The Last of Us spodziewać możemy się jeszcze przed premierą gry, to już dzisiaj zapowiedzili trzy DLC, z których dwa dedykowane są właśnie rozgrywce sieciowej. Wiemy, że wszystkie dorwać można będzie osobno w PSN-ie, ale także w formie season passa, który w pre-orderze kosztuje około 20 euro. Niestety nie udało nam się skontaktować z przedstawicielem polskiego oddziału Sony, by dowiedzieć się czy dane nam będzie za te dodatki zapłacić w jakiś inny sposób (np. otrzymać je w ramach bonusu do zamówień przedpremierowych).
W skład dodatkowej zawartości mają wejść zarówno mapy do multi, jak i bonusy pokroju zwiększonej prędkości craftingu, leczenia, czy przeładowywania broni. DLC do singla ma rozszerzyć historię opowiadaną w grze, ale póki co nie wiadomo jeszcze, czy o zawartość wyciętą z produkcji, czy specjalnie na tę okazję przygotowaną.

@Sergi – Dobra ok ,moje porównanie do branży (naszej tj. gier) muzycznej wydaje mi się uzasadnione.Tyle tylko że w muzyce nie „robi się” absurdów typu ,dodatkowa zawartość przed premierą.Tylko tyle ,że tak się to rozwlekło ,cóż mówi się trudno.Sorka za moje wynurzenia nie na temat,po prostu jestem „wczorajszy” i piszę bez sensu .
@Sergi – Sorka za zawracanie mandoliny.