Lollipop Chainsaw: Zombie masakra w twoim liceum [WIDEO]
![Lollipop Chainsaw: Zombie masakra w twoim liceum [WIDEO]](https://cdaction.pl/wp-content/uploads/2021/11/19/4424b867-7206-40ff-8a7c-b88b3a62940c.jpeg)
Do sieci trafiły trzy nowe gameplaye z Lollipop Chainsaw. Filmy pochodzą najprawdopodobniej z pierwszych minut gry, kiedy to zombie atakują szkołę (i jej okolice), do której uczęszcza Juliet - główna bohaterka produkcji. Nagrania są w wersji japońskiej, ale to nie powinno przeszkodzić w napawaniu się widokiem czystej akcji.
Gameplaye z Lollipop Chainsaw:
#1:
#2:
#3:
Czytaj dalej
-
Już można zapisywać się do playtestów Valor Mortis. Soulslike twórców...
-
Stop Killing Games zyskuje popularność w Parlamencie Europejskim. Za sprawą polskiego...
-
Henry Cavill odszedł z „Wiedźmina”, bo „miał plany związane z innymi rolami”....
-
To już 17 lat GOG.com! W polskim sklepie pojawiły się urodzinowe...
9 odpowiedzi do “Lollipop Chainsaw: Zombie masakra w twoim liceum [WIDEO]”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Do sieci trafiły trzy nowe gameplaye z Lollipop Chainsaw. Filmy pochodzą najprawdopodobniej z pierwszych minut gry, kiedy to zombie atakują szkołę (i jej okolice), do której uczęszcza Juliet – główna bohaterka produkcji. Nagrania są w wersji japońskiej, ale to nie powinno przeszkodzić w napwaniu się widokiem czystej akcji.
Chore i kiczowate zarazem. Podoba mi się ^^ .
Wywija tą piłą mechaniczną, jakby ważyła tyle co piórko xD
chciałbym żeby ta gra wyszła jak najszybciej bo myślę że może być całkiem ciekawa, ale na miłość boską ile jest już o niej newsów na stronie – nie trzeba będzie nawet kupować bo wszystko pokażą w trailerach
@freefall – dobrze że o niej tyle materiałów. Genialne Shadows of the Damned ucierpiało na kompletnej ciszy wokół gry, teraz liczę, że będzie inaczej i świetnie się sprzeda.
To trupy znikają ? 🙁
chyba Dead Rising 2 jest lepsze…
Podoba mi się to 😉 tylko,że sobie nie zagram bo nie mam konsoli.
I to ma być slasher?! Rozumiem, że ta gra miała być z przymrużeniem oka ale to juz Dead Rising 2 jest lepszy. Najbardziej wkurzające są te migotające serduszka, kwiatuszki i inne rózowo fioletowe piopierdółki kojarzone z typowymi „laskami barbie” towarzyszące każdemu ciosowi i kombosowi. A pro po kombosów – nie widać tu jakijeś róznorodności w ciosach ale może jest to spowodowane tym, że to gameplay z pierwszych leveli więc może nie są jeszcze odkryte. No do mnie ta gra nie przemawia.