Dragon Ball Z Budokai HD Collection: Pakiet odświeżonych „Smoczych Kul” w ofercie Cenegi

Dragon Ball Z Budokai HD Collection to zestaw składający się z dwóch, odświeżonych kultowych dla fanów Goku i spółki gier – wydanych pierwotnie na PS2 Dragon Ball Z Budokai i Dragon Ball Z Budokai 3. Pakiet – co do niedawna wcale nie było pewne – ukaże się w Polsce nakładem Cenegi. Kiedy dokładnie?
Przedstawiciele Cenegi poinformowali, że ich firma wyda w naszym kraju zestaw Dragon Ball Z Budokai HD Collection. Pakiet zawierać ma pierwszą i trzecia odsłonę Budokaia przystosowane do działania na X360 i PS3.
Zestaw ukaże się w naszym kraju w tym samym czasie, co na terenie reszty Europy – 2 listopada. Dla przypomnienia – jeden z ostatnich zwiastunów pakietu:
Czytaj dalej
8 odpowiedzi do “Dragon Ball Z Budokai HD Collection: Pakiet odświeżonych „Smoczych Kul” w ofercie Cenegi”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Dragon Ball Z Budokai HD Collectionto zestaw składający się z dwóch, odświeżonych kultowych dla fanów Goku i spółki gier – wydanych pierwotnie na PS2 Dragon Ball Z Budokai i Dragon Ball Z Budokai 3. Pakiet ukaże się w Polsce nakładem Cenegi. Kiedy dokładnie?
Budokai 3 to według mnie najlepsza część serii po dziś dzień (nie mylić z Budokai Tenkaichi 3). 🙂
Ciekawe jak z ceną, bo chętnie bym się skusił ;D
To były gry. Te nowe dragonballe to jakaś porażka
Moje ulubione anime z lat dziecięcych, szkoda że nie ma tych serii na PC, ostatnio ( z rok temu ) to grałem w Raging blast na x360.
Eh znowu żałuję, że nie mam ps3 ani xboxa:/ Cóż przynajmniej moge sobie pograć na emulatorze w wersje z ps2:P
seria Budokai …. dlaczego nie BudokaiTenkaichi które bylo owiele lepsze i trzymało klimat anime?|Budokai to taki tekken. Brak niszczalnego otoczenia,swobodnego latania i ogólnej swobody walki.|Mam nadzieje że nastepną seria podciągnietą do HD będzie BudokaiTenkaichi.
Mam nadzieję, że cena będzie dobra, wtedy pewnie kupię 🙂