Assassin´s Creed III: Zaczynamy rewolucję – zwiastun premierowy! [WIDEO]
![Assassin´s Creed III: Zaczynamy rewolucję – zwiastun premierowy! [WIDEO]](https://cdaction.pl/wp-content/uploads/2021/11/19/a4931ab9-1ea5-46c5-a826-c20d8c927d75.jpeg)
Już w przyszłym tygodniu - 31 października - gracze rozpoczną wielką przygodę, tym razem wcielając się w Connora w trakcie amerykańskiej wojny o niepodległość. Tego dnia na konsolach ukaże się bowiem długo oczekiwany Assassin's Creed III - zbliżającej się premierze towarzyszy nowy zwiastun, który zachęca do wzięcia udziału w wirtualnej rewolucji.
Trailer premierowy Assassin’s Creed III:
TUTAJ znajdziecie z kolei interaktywny trailer, w którym wcielając się w Connora można wziąć udział w misji osadzonej w trakcie bitwy o Bunker Hill.
Czytaj dalej
43 odpowiedzi do “Assassin´s Creed III: Zaczynamy rewolucję – zwiastun premierowy! [WIDEO]”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Już w przyszłym tygodniu – 31 października – gracze rozpoczną swoją kolejną przygodę, tym razem wcielając się w Connora w trakcie amerykańskiej wojny o niepodległość. Tego dnia na konsolach ukaże się bowiem długo oczekiwany Assassin’s Creed III – zbliżającej się premierze towarzyszy nowy zwiastun, który zachęca do wzięcia udziału w wirtualnej rewolucji.
Czyżby zbliżała się premiera gry roku?
Od dłuższego czasu mam straszną fazę na Imagine Dragons, a tu taka miła niespodzianka 🙂 Dobór muzyki jak zwykle świetny 😀
Zaj nuta i trailer też|:D
23 listopada… na szczęście mam w co grać do tego czasu.
jakby ktoś nie znał nutki |Imagine Dragons – Radioactive
Super trailer oby gra też taka była ;D
Czy tylko mi się wydaje czy jakaś taka grafika jakby słaba była?
Badiczek > gameplay pewnie pochodzi z X360 dlatego jest jak jest
@age Ależ siła drzemie w tych konsolach 🙂 .
Łee myślałem że jakiś nowy filmik. Toż to widzieliśmy przecież pod|postacią ,,reklamy telewizyjnej”. Zrobiliby coś nowego ;P (chyba wszyscy pamiętają świetny zwiastun premierowy z AC: Revelations?).
@Badiczek – Siła grania miesiąc przed przebajerowanymi PC [beeep] yeah
Nie mogę się doczekać… 🙂
Dlatego w sumie jestem wdzięczny za konsole. Dzięki temu, że zaniżają poziom wymagań wciąż jestem w stanie na swoim złomie z 2005 roku uruchomić większość nowych gier 😛
@Aargh To niech się wezmą za nową, odpicowaną wersję superkonsol, a nie zaniżają jakości gier na obecnych. (Tak, oczywiście to tylko grafika, ale z drugiej strony AŻ grafika).
@Aargh Chodzi mi o jakość gier na konsole, bo PC będzie tylko ograniczony dostępną techniką, którą będzie unowocześniał co jakiś czas. A co do budżetów, to im więcej na to wydają tym lepiej, nie?
@Aargh Ok, idę oglądać „Pewnego razu na dzikim zachodzie”, ale i tak uważam, że wydając na coś więcej kasy otrzymamy lepszy produkt.
Patrząc na ten zwiastun, mam wrażenie, że zgubili gdzieś klimat poprzednich części. Może to ta muzyka, może grafika, nie wiem. Jedynka i dwójka genialne, ale tu już mi czegoś brakuje, tego czegoś
Gdyby zwiastun skończył się w 1:00 byłby bardzo fajny, jak na proamerykańską propagandę.
@silverpaul To może przez ten przesadzony, wszechobecny, amerykański patriotyzm
wydaje mi się że ta wstawka z niedźwiedziem była nie potrzebna ale trailer fajny
@Aargh – hahah jak ty cos napiszesz to pozniej albo bardzo mnie poirytujesz albo prycham jak kon ze smiechu ale true true o tym „proamerykanizmie?” heh
A mnie się chyba znudziło, albo ten AS to niewypał. O ile poprzednie trailery mi się bardzo podobały to z tej nowej części jakoś żaden na mnie dużego wrażenia nie zrobił.
@Aargh – Emmerich, reżyser niemieckiego pochodzenia – straaasznie proamerykański
@Airoder – podobnie mówiłem o Revelations… póki nie zagrałem 🙂 Dla mnie wszystkie Assassyny są przeboskie
nakręcając się na Rome2 zainstalowałem sobie znowu Napoleon total war, później film patriota i mam teraz faze na te czasy 😀 siła reczy nie mogę powiedzieć, że trailer jest zły chodźby przez wzgląd na czasy w których to akcja się toczy 😀
Na święta będzie nowy komp, nowy windows, „nowe wszystko”. Przerwę świąteczną mam już zaplanowaną 🙂 A Connor jest na pierwszej liście!!
Gdyby AC III było w czasach Rewolucji Październikowej to te hasła reklamowe bardziej by pasowały 😀 . W sumie to bardzo chętnie bym zobaczył AC IV w takich realiach bo według świata AC to assassyni zabili Cara i pomagali Leninowi w Rewolucji
no trailerek piękny . . . tylko dlaczego ta grafika taka obleśna ? osobiście nie jestem fanem AC – nigdy nie byłem i chyba juz nie zostane ale jak na jedną z sztandarowych produkcji to słabiutko . . . ta generacja konsol za długo już ciągnie i efekty widać 🙁
hamburgery niestety
Dubstep everywhere 🙁
@kuba292 – Trudno to dubstepem nazwać
@kuba292 – to że słychać dubstepowe elementy muzyki nie oznacza, że utwór jest dubstepem…
Kolejna część tasiemca. USA to zbyt duży rejon świata, żeby losy Connora zakończyły się na AC 3. Powoli tracę nadzieję, że zobaczę, jak to się wszystko kończy. To miała być trylogia, a nie kolejna „Moda na sukces”.
Trailer spoko, ale były lepsze. Na żadnego „Assasyna” tak bardzo nie czekałem, mam nadzieje że się nie zawiodę 🙂
@Badiczek|Porównaj sobie chociażby Diablo i Torchlight II. Diablo to mega produkt. Wydano na nie paredziesiąt razy więcej niż na Torchlight’a… i co? Obie gry są równie dobre. Nie mówię, że wszystkim podobają się na równi, ale to doskonale obrazuje, że zasada „im drożej tym lepiej” nie zawsze działa.
Kiepski trailer – marna muzyka, brak ogolnego zachecenia do gry. Nadal mam w pamieci zwiastun premierowy Mass Effect 2 – to on sprawil, ze stalem sie fanem tego uniwersum i nie zaluje.
Przecież Connor nie walczy o wolność USA, ale o ziemię i bezpieczeństwo dla swoich ludzi z plemienia.
Nitrox – Szczerze wątpie, ale mam nadzieję że się mylę. Wcale mi nie smutno, jeśli zamierzają robić kolejne Assassiny – świetne gry ze świetną fabułą
AC3 to koniec historii Desmonda, ale nie koniec serii. Idealne rozwiązanie: ci co chcą finału dostaną go, a jednocześnie nie będzie to oznaczało marnowania potencjału jaki tkwi w tej serii. Jest jeszcze tyle miejsc, w których może toczyć się akcja.
To jest moim zdaniem najlepszy ze wszystkich trailerów i najlepsza z części 🙂 |Zaznaczam,że to tylko moje zdanie
Musze przyznać że soundtracki mają genialne a co do tej części AC to wydaje mi się to zbyt podkolorowane i propagandowe ;/
osobiście AC mi się przejadł. Dostajemy nowego bohatera, nową broń i tyle, reszta opiera się na schematach z pierwszego AC.