26.10.2012
Często komentowane 18 Komentarze

Far Cry 3: Darmowy mod do Minecrafta już dostępny [WIDEO]

Far Cry 3: Darmowy mod do Minecrafta już dostępny [WIDEO]
Dzisiaj zgodnie z obietnicą Ubisoft udostępnił jedną z fajniejszych rzeczy wchodzących w skład kampanii marketingowej Far Cry 3 – bazującą na grze modyfikację do Minecrafta. Można ją pobrać całkowicie za darmo!

Modyfikację zawierającą mapy i tekstury do Minecrafta inspirowaną światem Far Cry 3 można pobrać z TEGO miejsca. A w czasie gdy paczka będzie się wam pobierać, możecie zobaczyć jej zwiastun:

18 odpowiedzi do “Far Cry 3: Darmowy mod do Minecrafta już dostępny [WIDEO]”

  1. Dzisiaj zgodnie z obietnicą Ubisoft udostępnił jedną z fajniejszych rzeczy wchodzących w skład kampanii marketingowej Far Cry’a 3 – bazującą na grze modyfikację do Minecrafta. Można ją pobrać całkowicie za darmo!

  2. Są dostępne fajniejsze paczki tekstur, ale miło ze strony ubi, że postanowiło zrobić coś miłego dla nas-graczy

  3. Jakie to Ubi miłe, daje całkowicie darmowy teksture pack do Minecrafta – przecież za wszystkie inne trzeba zapłacić krocie, na pewno zaraz wszyscy się na niego rzucą.

  4. @Coloman |To nie tylko texture pack, ale i mapa stylizowana na FC3.

  5. Jak nie lubię Minecrafta i Ubisoftu, tak tutaj muszę przyznać, że jest świetny pomysł na promocję gry.

  6. Świetna promocja – serial, mod do MC, dobre gameplaye i trailery, oby gra była tak dobra.

  7. Fajna akcja marketingowa, mapka i texture pack do minecrafta. Mimo, że już w niego nie gram podoba mi się podejście Ubisoftu… zaraz WHAT?! ubisoft najpierw wycofuje się z zabezpieczeń, a teraz robi coś dla graczy?! Majowie mieli rację, Diablo III i Duke się ukazali teraz ubi zmienia podejście…

  8. Brawo ubisoft! W końcu przejrzał na oczy i zmienił nastawienie do graczy godne EA! To mi się podoba 🙂 EDIT : Śniegu u mnie wiele za oknem wieje :3

  9. InfernalExtremeGame 27 października 2012 o 08:04

    Chwila…jest texture pack, jest mapa. To na czym polega sam mod? Co on dodaje?

  10. @InfernalExtremeGame. Nic. Dodawanie map i texture packów do Minecrafta jest w standardzie. No ale w końcu pisze to Pioterk66

  11. To nie jest mod tylko mapka i texture pack 🙁

  12. He he a ja byłem przekonany że zobaczę widoczki takie jak na screenie powyżej. Wie ktoś może jaki tam jest użyty textur pack?

  13. @down po 1, to to jest jakiś artwork czy screen z pełnoprawnego FC3, a po prostu dodane są detale w stylu Minecrafta.

  14. fajne to by bylo jak by sie w to gralo na hardkorze 🙂

  15. Zawsze wierzyłem w Ubi, okres ograniczonego szacunku do graczy był tylko długotrwałym w skutkach potknięciem, złe czasy mijają!

  16. Powinny być kolory bardziej żywe i soczyste,a nie takie wybielone jak w normalnym minecrafcie

  17. Nie pójdzie mi Far Cry 3, to pogram sobie w Minecrafta z tą modyfikacją 😉

  18. Nom|https:www.youtube.com/watch?v=F2-L8LxY7_U|Zawsze można dać:| Shaders do MC| dodać moda na trawsko które się kołysze (efekt jak w stalker prawie) | optifine hd (pomaga bardzo)| ReiMinimap|Do tego mapka + Texture Packs od ubi i sobie gracie. Miłej zabawy

Dodaj komentarz