31.10.2012
4 Komentarze

Call of Duty: Modern Warfare 4 – Infinity Ward dementuje plotki

Call of Duty: Modern Warfare 4 – Infinity Ward dementuje plotki
Wczoraj pisaliśmy, że aktor wcielający się w kapitana Price’a w grach z serii Call of Duty: Modern Warfare potwierdził istnienie czwartej części, twierdząc, że ma zaplanowane spotkanie z Infinity Ward w sprawie nowej produkcji. Studio zaprzeczyło tym doniesieniom.

Za pośrednictwem Twittera przedstawiciele Infinity Ward zaprzeczyli jakoby mieli spotkanie z Billem Murrayem (nie, nie tym…), aktorem wcielającym się w kapitana Price’aCall of Duty: Modern Warfare.

Jak czytamy we wpisie:

Interesujący news, ale nie jest prawdziwy. Nie rozmawialiśmy z jakimkolwiek aktorem, to wszystko są to więc spekulacje.

Takiej odpowiedzi się raczej spodziewaliśmy – w końcu mało prawdopodobne było, że Infinity Ward na kilka miesięcy przed planowanym terminem potwierdzi istnienie nowego CoD-a.

4 odpowiedzi do “Call of Duty: Modern Warfare 4 – Infinity Ward dementuje plotki”

  1. Wczoraj pisaliśmy, że aktor wcielający się w kapitana Price’a w grach z serii Call of Duty: Modern Warfare potwierdził istnienie czwartej części, twierdząc, że ma zaplanowane spotkanie z Infinity Ward w sprawie nowej produkcji. Studio zaprzeczyło tym doniesieniom.

  2. Albo po prostu aktor się wygadał potem zebrał solidny opierd… od szefów, którzy mieli zupełnie inny grafik „przecieków” i teraz rżną głupa. Za max parę miechów i tak okaże się, że (niespodzianka!) mw4 jednak będzie.

  3. No nie. Nie mówcie, że znowu chcą sprzedać to samo bez żadnych zmian.|Zygam już fps ami w teraźniejszości. Zrobiliby jeszcze jednego coda w okresie 2 wojny

  4. Następny CoD? Okej, ale na nowym silniku!

Dodaj komentarz