Znamy wymagania sprzętowe Just Cause 2. Gra nie ruszy na Windows XP!

Rico Rodriquez powróci wkrótce w wybuchowym stylu - wraz z grą Just Cause 2. Nie wszyscy będą mogli to jednak zobaczyć. O ile wierzyć wymaganiom systemowym opublikowanym przez sklep Amazon.com, gra nia uruchomi się na Windows XP!
Według informacji opublikowanych przez sklep internetowy Amazon na karcie produktu Just Cause 2, właściciele starszego Windowsa – a wciąż jest ich wielu (według danych Steama to najpopularniejszy system wśród graczy, ma go aż 41,5% z nich!!!) – będą musieli po prostu obejść się smakiem. Albo przesiąść na Vistę lub 7.
Jakby tego było mało, produkcja studia Avalanche wymaga nie tylko najnowszych systemów operacyjnych Microsoftu, ale i dość mocnego PC. By pograć na maksymalnych detalach trzeba będzie posiadać Radeona HD 5750.
Minimalne wymagania:
Wymagania rekomendowane:
§
Czytaj dalej
217 odpowiedzi do “Znamy wymagania sprzętowe Just Cause 2. Gra nie ruszy na Windows XP!”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
ja naszczęście zagram!!!!!!!
-> ghost0220 |Jak nie potwierdzona przez twórców? Na steamie jak byk są wymagania i to takie same. A co do XP cracka, to w to nie wierzę… Jeśli chodzi o wybryki jak halo2, to było to możliwe, ponieważ nie zawierał on shaderów tekstur i innych tricków tylko dla DX10. No i na dodatek halo2 nie wymagał DX10, co nie? A co do tej gry, to zagram i specjalnie zainstaluę Win7. A Wy gracze, wreszcie przesiądźcie się na nowy OS, a nie jak stare grzyby tylko przy XPku. Czas wreszcie na zmianę!
Heh. To może jakiś zapaleniec stworzy cracka do DX10:)
[Cragir] Proszę zakończyć tą dyskusje o crackach, są one nielegalne a tutaj o takich rzeczach się nie mówi[/Cragir]
Myślę, że albo od razu będzie działać w XP, w końcu to tylko „nie jest wspierany”. Dużo starych gier np. nie wspiera nowych systemów, a działają.|Poza tym, pewnie będzie się to dało jakoś ominąć 😉
Nie o to mi chodziło. To miało oznaczać, że może ktoś znajdzie sposób, żeby DX10 można było uruchomić na XP, ale to raczej nierealne:/|Już nigdy więcej wzmianki o ******** 🙂
Na Xp nie ma DX10 i nie będzie- polityka M$.
dajmy sobie spokój zagrajmy w CALLA 🙂
Kurde patrząc na te wymagania… To ja lepiej odkładam kasę na upgrade.
brawo Matek228 dobry pomysł z szantażem
Dlaczego nie ma jeszcze dema JC2??? Termin minął…|Poza tym, DX10 nie ulepsza (prawie) w ogóle grafiki… To ma być pretekst do „nie umieszczenia” gry na XP???
kubaw98, najlepszy Windows w wersji box kosztuje 1000zł…
hehe, z wymaganiami pojechali w górę. A moja intergra nie jest zgodna z DX10 Oo. Nie pogram, nieeee! 😀
No wymagania małe nie są. Może na średnich pogram.
A ja dziś miałem sen, w którym demo uruchomiłem na XP, tylko że nie miałem linki. Jednak, kiedy zrobiłem jakąś misję, murzyn dał mi ją i powiedział, żebym zdobył dla niego jakiś helikopter. Goniłem go, aż wleciał do strefy, w którą demo nie pozwalało wejść :/
Mi startnie na 100% bo mam:|Procesor:Intel Core i5 520M|Karta graficzna:NVIDIA Geforce GT330 1GB|System Operacyjny Windows VISTA Professional
kwestią dni jest pojawienie się Fixa umożliwiającego granie na XP
Przynajmniej Just Cause 1 mi pójdzie… Jedyny Procek udźwignie Rico