Killzone 3: Jest oficjalna zapowiedź! A przy okazji sporo nowych informacji… [UPDATE: Premiera prawdopodobnie w maju 2011]
![Killzone 3: Jest oficjalna zapowiedź! A przy okazji sporo nowych informacji… [UPDATE: Premiera prawdopodobnie w maju 2011]](https://cdaction.pl/wp-content/uploads/2021/11/19/74cbe77a-daa5-4fa0-abb1-44092abf701d.jpeg)
Podczas prezentacji w Amsterdamie podano do wiadomości między innymi, że:
To tyle, jeśli idzie o oficjalne doniesienia. Zapewne lada dzień w mediach pojawią się kolejne i kolejne, i kolejne (a my oczywiście nie omieszkamy o tym napisać). Obok możecie zobaczyć pierwsze screeny z gry.
[UPDATE]
Jak donoszą redaktorzy serwisu CVG, powołując się na zaufane źródło blisko związane z Sony, Killzone 3 ukaże się w maju przyszłego roku. Gra ma ponoć także skorzystać z dobrodziejstw kontrolera Move oraz posiadać specjalny tryb współpracy dla maksymalnie czterech graczy. Nie wiemy niestety, na ile pewne są te rewelacje – jednak o wsparciu dla Move słyszeliśmy już w lutym. Wtedy też twierdzono, że Killzone 3 skorzysta z technologii wyświetlania obrazu w 3D, co okazało się prawdą.
§
Czytaj dalej
-
OD, nowa gra Kojimy, najwyraźniej będzie antologią horroru. „W...
-
Taktyczna walka w nowym trailerze Pragmaty. Dokładnej daty premiery niestety...
-
Silent Hill f bez najważniejszego elementu? Najnowsza część serii już otrzymała...
-
Annapurna Interactive nie próżnuje. Firma zapowiedziała aż 3 gry podczas Tokyo...
15 odpowiedzi do “Killzone 3: Jest oficjalna zapowiedź! A przy okazji sporo nowych informacji… [UPDATE: Premiera prawdopodobnie w maju 2011]”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Ta, i pewnie padem będzie się sterowało precyzyjniej, szybciej i wygodniej niż myszką. 🙂
Jakos Sony nie potrafi robic szumu medialnego. 2 newsy i juz oficjalny trailer.|Daleko mu do takich obludnikow jak Apple czy Acti.
Żeby tak KZ3 wyszedł na PC z częściami 1 i 2. Marzenia…
Jeśli przez tyle czasu będą dopracowywać grę to może okazać się całkiem niezła.
Teraz czekać.
ŁaŁ! Nie mogę się doczekać jak przejdę sobie tą grę na Youtube ;p. Oby ktoś szybko walkthrougha zrobił ;p. Znowu będę udawał na myszce i klawiaturze.
Gdybym miał kiedyś kupować PS3 to chyba tą grę kupiłbym jako pierwszą ale drugą byłaby Halo 3 ale niestety jest tylko na X360 :/ |Grałem w Empiku dość sporo w Halo na X360 i nawet jak się nabierze wprawy to można sobie poradzić z celowaniem ale jednak to nie to samo co mysz 😛
Cóż, gra jest graficznie powalająca (jak na konsole), technicznie bardzo dobra, ale jakoś mnie do niej nie ciągnęło… może dlatego że grałem u kumpla ;/
jak grałem u kumpla to mu pokonałem ostatniego bossa bo nie mógł xD Najepsze że w to pierwszy raz grałem na Veteranie czy jakimś tam poziomie dość trudnym to patrząc na poziom gra w miarę łatwa. Ale graficznie powala. Ładnie też brzmiały głosy (mówię cały czas o dwójce). Taką grę to aż żal dawać na PC bo by konwersje spartolili. Ehhh dla samej dwójki warto PS3 kupić.
No coźwy grafika będzie podobna tak jak gears of war 1 i 2 JEDYNIE pare szczegółów dodadzą cóż CRYSIS dalej niepokonany
PS3 jest najlepszy może mniej GIER ALE ICH NIE nie partaczą
@ghost1216.|Na pewno mniej? No może mniej multiplatformowych. O co-opie możemy pomarzyć. Przcież SPOILERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR !G!A!R!Z!A! !U!M!A!R!Ł! SPOILLLLLLLLLLLLLLLLLLLER END!!!!!!!! Chyba że Templar, Rico, Sev i ten w chuście. Może ktoś przypomni imię?
Nie mogę się już doczekać, jak pewnie każdy. Może nie licząc którzy nie posiadają Ps3.
Bluegardo Co-op jest potwierdzony.