CD-Action 06/14 – drugi przeciek
Ten przeciek również nie będzie skomplikowany, choć już odrobinę trudniejszy, bo trzeba będzie wpaść na to co kombinowałem układając go.
Podobnie jak poprzedni składa się z obrazka i tym razem tylko z niego.
A oto zagadka:

Miłego zgadywania 🙂

Bez sensu zagadka
Brothers: A Tale of Two Sons – jest ich dwóch i myślę że mogą to być synowie bo strzałka się rozdziela, a tam gdzie pytajnik to ojciec 🙂
Tak patrze na obrazek i wpisałem na podstawie jego w google Dark Side Points (2 punkty, mroczna strona mocy, etc ;d). Google mi pokazało, że są to punkty przyznawane przy wyborze decyzji w Star Wars the Old Republic. Może pomogłem ;d
może KOTOR 2 bo było tam dwóch lordów sithów o ile dobrze pamiętam
Pozbierajmy wszystko do kupy: |- Mamy drzewko podobne do drzewek, wykresów matematycznych w celu obliczania prawdopodobieństwa|- Dwóch bliźniaczych Vaderów|- Matką Vadera/Anakina Skywalkera jest Shmi Skywalker Lars. Nie walcie bez sensu tytułami, bo to w niczym nie pomoże. Musimy podać jak do tego doszliśmy.
albo Godfather II, God brzmi jak trochę jak Ghost a Gohost miał/ma awatara ze star warsami, II bo jest ich dwóch, więc ojciec ghostów to ghosther II 😛 xD
Star war:The clone wars
Sorry, ze dopiero teraz, ale rozmaite obowiazki itd…Zagadke odgadnal Darkpoland666 – pelniakiem nr 2 jest OVERLORD II. Na fotce widzimy bowiem 2 LORDOW Sith, a kropka jest NAD NIMI (czyli over). Over-Lord. A ze jest ich 2 – OVERLORD 2. Gratulujemy zwyciezcy!
Coś związanego z Dotą 2?
Planeta Tatooine
Bez podpowiedzi do wieczora zejdzie…
Ehehe – ja poszedłem w kierunku tłumaczenia kropki „DOT(a)” 😛
Overlord 2 nieźle 🙂
A BTW. Konuga idź spać 🙂
Dla tych, co nie czytaja CUDZYCH postow ponizej – zagadka odgadnieta: OVERLORD II.
Hell Yeah!
A już chciałem kupić na majówce cdp.pl. Zaoszczędziliście mi 6 zeta. Dzięki CDA!
proste evile twins